P0

Aplinkosauga

Kviečia į pavasarinę talką (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-04-13


Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubas kviečia visus jūrą mylinčius žmones į pavasarinį Baltijos jūros tvarkymą „Už švarią Baltiją“.

Iniciatyva vyks keliose šalyse – balandžio 15 d. pradedant Latvija ir Lietuva, o kitos aplink Baltijos jūrą esančios šalys balandžio mėnesį taip pat prisijungs prie šio projekto.

Klaipėdoje bus tvarkomas 1,5 km. ilgio pamario ruožas nuo Kairių gatvės pabaigos ties mariomis. Palmiros Mart nuotr.

Kiekvienoje šalyje vietiniai jaunimo klubai kvies bendruomenių narius sutvarkyti savo mėgstamą Baltijos jūros paplūdimį.

Klaipėdoje bus tvarkomas 1,5 km. ilgio pamario ruožas nuo Kairių gatvės pabaigos ties mariomis.

Po talkos renginio organizatoriai, Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubas, dalyvius kvies pasivaišinti renginio rėmėjų „Max Coffee“ dovanotais skanėstais ir „Augma“ dovanotais šviežiais vaisiais bei pasidalinti renginio įspūdžiais.

Renginio pradžia – balandžio 15 d., šeštadienį, 11 val.

Talkininkai renkasi Kairių g. prie paminklo prancūzų belaisviams, ten bus nuoroda link marių. Su savimi reiktų turėti patogią aprangą ir avalynę, darbines pirštines. Šiukšlių maišais pasirūpins renginio organizatoriai.


  2023-04-13

  Vienas komentaras apie “Kviečia į pavasarinę talką”

  1. Avatarkaip naudinga (IP: 88.119.39.225)

   sukviest dykai žmones ir padaryt darbus kuriuos turėjo ( ir turi) atlikt tie katri būtent tam įdarbinti. Kažkap paskaičiau kad talkos prasidėjo prie tokio veikėjo Lenino katras visus ubagus vertė tvarkyt savo aplinką, sodint medžius ir t.t. Ir po karo varė tep dirbt visus iš eilės žmones kuomet reikėjo tvarkyt griuvėsius ir kuopt šiukšlynus kad infekcijos neplistu..Pas mus kaip matosi metai iš metu nikap miesto valdžiagyviai prisidengus neva kilniu tikslu ir per savo įkurtas istaigas, nepajėgia atsispirt gaut tokia dyka naudą iš geraširdžiu savanoriu .Gėda išnaudot žmones ir ju geruma

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt