P0

Kriminalai ir nelaimės

Motociklininkas uostamiestyje ant vieno rato skriejo 151 km/h greičiu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-04-24


Policija pranešė, kad šeštadienį, apie 19.37 val., nepaženklintu jos automobiliu patruliavę pareigūnai uostamiestyje, Kairių gatvėje, užfiksavo
išskirtinį greičio viršijimo atvejį – 1990 m. gimęs motociklininkas važiavo ant vieno rato ir skriejo 151 km/h greičiu, kai leistinas toje
vietoje yra ne daugiau kaip 50 km/h.

Anot policijos, taip važiuodamas motociklininkas kėlė didelį pavojų eismo saugumui, tačiau nesutiko, kad toks jo vairavimas yra chuliganiškas. Dėl šio įvykio pradėta administracinė teisena.

Visą praėjusią savaitę Klaipėdos apskrityje kelių policijos pareigūnai vykdė policinę priemonę dėl transporto priemonių greičio kontrolės, inicijuotą Europos kelių policijos tinklo ROADPOL. Jos metu mobiliuoju greičio matuokliu, vadinamuoju trikoju, užfiksuoti 738, rankiniu – dar 75 leistino greičio viršijimo atvejai.

Balandžio 21-ąją sustiprintą greičio kontrolę pareigūnai nepertraukiamai vykdė vykdė visą parą ir vien tądien rankiniu greičio matuokliu užfiksavo 34, mobiliuoju – 298 greičio viršijimo atvejus. Užfiksuota ir kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Tarp jų – 9 atvejai, kai varavo neblaivūs asmenys ir šeši, kai sulaikyti neturėję teisės vairuoti transporto priemonės.


  2023-04-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt