Verslas

„Egto energijai” gresia nemalonumai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-04-28


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) konstatavo, kad UAB „Egto energija“ neatitinka Elektros energetikos įstatyme nurodyto reikalavimo bei įpareigojo​ bendrovę iki birželio 9 d. ištaisyti nustatytus trūkumus bei pateikti tai įrodančius dokumentus.

VERT nustatė, kad UAB „Egto energija“ neatitinka Elektros energetikos įstatymo reikalavimo, numatančio, jog bendrovės nuosavas kapitalas turi būti ne mažesnis negu 1/2 įstatinio kapitalo dydžio, kad užtikrintų įmonės finansinį stabilumą.

VERT įspėjo „Egto energiją“, kad neįvykdžius tokio įpareigojimo, bendrovei išduoto leidimo vykdyti nepriklausomo elektros energijos tiekimo veiklą galiojimas gali būti panaikintas.​

Ši kaip nepriklausomas elektros energijos tiekėjas tiekia elektrą šiuo metu tiekia 5 533 buitiniams ir 1 859 komerciniams vartotojams.

„Norime, Jus, informuoti ir nuraminti, kad nepriklausomas elektros energijos tiekėjas UAB „EGTO energija“ ir toliau vykdo veiklą įstatymų nustatyta tvarka ir pagrindais. Informuojame, kad atliekame visus veiksmus neatitikimams, nustatytiems Elektros energetikos įstatymo 46 straipsnio 6 dalies 1 punkte, pašalinti. Bendrovė vykdo ir ateityje vykdys visus įsipareigojimus savo klientams”, – tokio turinio laiškus penktadienio vakarą savo klientams išsiuntė bendrovė.

2021-aisiais dviejų fizinių asmenų valdoma įmonė buvo gavusi 1,176 mln. eurų pajamų ir patyrė 231 817 eurų dydžio nuostolį. 2022-ųjų rezultatų įmonė Registrų centrui dar nėra pateikusi.


  2023-04-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt