Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacijos pastate planuoja pokyčius

Verslas
Avatar photoArtūras Šulcas
2023-05-08

Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacijos (VLPFK) administracinio pastato Danės g. 15 laukia virsmas: virš 2 aukštų parkingo bus įrengtos patalpos sportuoti, vietoje administracinių patalpų – viešbutis. Tokį projektą užsakė pilietis A. B.

Projektuotojų vizualizacija

Tikėtinai, kad tai yra  vienas iš šios korporacijos steigėjų, buvęs Seimo ir Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys Antanas Bosas. Projektinius pasiūlymus viešai svarstyti parengė UAB „Restitas”. 

Rekonstruojant priestatą (dviaukštį parkingą) naujai įrengti pamatų nenumatoma. Statinio išplėtimas numatomas ant esamo kolonų tinklo. Kitame priestate numatomas „2-5 aukštų patalpų perplanavimas kapitalinio remonto metu, keičiant patalpų paskirtį iš administracinės į apgyvendinimo paskirtį”. Planuojami 24 apgyvendinimo numeriai.

Šios statinio dalies fasadai nebus keičiami, visi darbai atliekami statinio viduje. Planuojant šias patalpas numatoma įrengti naujas angas vidinėse laikančiose sienose.

Projektuotojų vizualizacija

„Recepcija numatoma esamame pastato priimamajame, pirmo aukšto hole, į kurį galima patekti tiek iš Danės g., tiek iš kiemo pusės. Patekimas į numerius galimas laiptine ir liftu”, – rašoma projektiniuose pasiūlymuose 

Sporto salėje numatomos dvi padelio žaidimo aikštelės ir būtinos pagalbinės buitinės patalpos.

Teigiama, kad pakeitus dalies patalpų paskirtį iš administracinės į apgyvendinimo paskirties patalpas ir įrengus naujas sporto patalpas pagrindinė statinio vyraujanti paskirtis vis tiek išlieka administracinė.  

Nurodoma, kad projektuojamų statinio dalių statybos ir statybos užbaigimo procedūros gali būti atliekamos etapais, atskiromis dalimis, kadangi tiesioginio funkcinio ryšio šios statinio dalys neturi ir gali funkcionuoti atskirai viena nuo kitos. 

Projektuojamas priestato tūris nebus aukštesnis už esamus statinius, pagrindinių gatvių išklotinėse nebus matomas.

Projektuotojų vizualizacija

VLPFK interneto svetainėje skelbiama, kad 2004 metais po rekonstrukcijos pastatas neatpažįstamai pasikeitė. Į apie pusantrų metų trukusią šalia Dangės stovinčio 6,6 tūkst. kv. m ploto pastato rekonstrukciją VLPFK tada investavo apie 11 mln. litų.

Šiuo metu čia yra įrengtas beveik tūkstantį kv. m plotą užimantis sveikatingumo ir sporto kompleksas. Čia veikia sporto salė su specialia sintetine danga lauko tenisui, ji gali būti transformuojama į krepšinio aikštę. Yra čia ir treniruoklių salė, pirčių ir biliardo kompleksas, VIP poilsio kampelis.

INFORMACIJA

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima iki gegužės 26 d. Taikos pr. 24, Klaipėdoje, darbo dienomis 9-17 val., tel. (846) 383442, arba internetinėje svetainėje www.klaipeda.lt/pp

Pasiūlymus galima teikti iki gegužės 26 d. raštu UAB „Restitas“, Taikos pr. 24, Klaipėda, arba el. p. info@restitas.lt

Viešas susirinkimas vyks gegužės 26 d., 15 val., nuotoliniu būdu.  

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Padorus tualetas kapinėse - misija neįmanoma?

Klaipėdos miesto savivaldybei nepavyko rasti rangovo, kuris Lėbartų kapinėse kapitaliai suremontuotų apverktinos būklės viešąjį tualetą. Vienintelės konkurse dėl šio remonto ...
2024-07-09
Skaityti daugiau

Miestas

Architektai ir urbanistai siūlė idėjas Klaipėdai 

Klaipėdoje pristatymus surengė urbanistikos ir architektūros projekte „Išmanusis miestas“ dalyvavusios kūrėjų komandos. Uostamiesčio savivaldybė projekto dalyvius kvietė nagrinėti keturias miesto ...
2024-06-26
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Naujiems savivaldybės rūmams įkurdinti - dar viena galimybių studija

Klaipėdos savivaldybė, turinti užmačių savo naujus rūmus statyti AB „Klaipėdos energija” teritorijoje prie Dangės upės, po neskelbiamos apklausos procedūrų pasirašė ...
2024-06-25
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This