Spyglys

Iš BKT – į KKT*

Spyglys
2023-05-10


Antras žmogus po mero Klaipėdos mieste (turintis oficialius įgaliojimus daryti tvarką kai mero dėl vienų ar kitų priežasčių nėra), bene mėgstamiausias Spyglio deputatas Vidmantas Dambrauskas prieš prasidedant pirmajam Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdžiui prisipažino, kad jau spėjo pavargti nuo užgriuvusios valdžios naštos – problemų, posėdžių ir pasitarimų tiek, kad plaukai šiauštųsi, jei juos ant galvos turėtų.

Visgi gerbiamas Vidmantas yra galvotas vyras – juk ne veltui yra turtingiausias mūsų šalies deputatas. Netruko sugalvoti išeitį – paskelbė, kad pasinaudos savo tarnybine padėtimi ir išės keturis metus poilsio neturėjusį, Savivaldybės administracijai vadovauti deleguotą KKT vadą pavadavusį Andrių Samuilovą ir sės jo vieton. Lai žmogus dabar pailsi, o Vidmantas išliks prie valdžios, bet spręstinų problemų ratas gerokai sumažės.

Pamatęs pašiurpusias A. Samuilovo akis įtakingasis deputatas suskubo aiškinti, kad pajuokavo ir ėmė cituoti baroną Miunchauzeną, tikinusį, kad pačios didžiausios kvailystės daromos rimtu veidu. O Spyglys tada prisiminė kitą frazę, kuri byloja, kad kiekviename juokelyje yra tik dalis juokelio, o viska kita – tiesa.

Juolab kad ir pats Vidmantas netruko išsitarti, jog jei ir toliau komitetų posėdyje nematys išsivaizdinti esą pradėjusio nuolatinio KKT vado (vardas ir pavardė ne tik Spygliui žinomi), tai atlaisvėti gali ne A. Samuilovo, o pati pačiausia KKT kėdė. Taip sakant, nuo BKT iki KKT – tik viena raidė.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-05-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt