Iš BKT – į KKT*

Spyglys
Spyglys
2023-05-10

Antras žmogus po mero Klaipėdos mieste (turintis oficialius įgaliojimus daryti tvarką kai mero dėl vienų ar kitų priežasčių nėra), bene mėgstamiausias Spyglio deputatas Vidmantas Dambrauskas prieš prasidedant pirmajam Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdžiui prisipažino, kad jau spėjo pavargti nuo užgriuvusios valdžios naštos – problemų, posėdžių ir pasitarimų tiek, kad plaukai šiauštųsi, jei juos ant galvos turėtų.

Visgi gerbiamas Vidmantas yra galvotas vyras – juk ne veltui yra turtingiausias mūsų šalies deputatas. Netruko sugalvoti išeitį – paskelbė, kad pasinaudos savo tarnybine padėtimi ir išės keturis metus poilsio neturėjusį, Savivaldybės administracijai vadovauti deleguotą KKT vadą pavadavusį Andrių Samuilovą ir sės jo vieton. Lai žmogus dabar pailsi, o Vidmantas išliks prie valdžios, bet spręstinų problemų ratas gerokai sumažės.

Pamatęs pašiurpusias A. Samuilovo akis įtakingasis deputatas suskubo aiškinti, kad pajuokavo ir ėmė cituoti baroną Miunchauzeną, tikinusį, kad pačios didžiausios kvailystės daromos rimtu veidu. O Spyglys tada prisiminė kitą frazę, kuri byloja, kad kiekviename juokelyje yra tik dalis juokelio, o viska kita – tiesa.

Juolab kad ir pats Vidmantas netruko išsitarti, jog jei ir toliau komitetų posėdyje nematys išsivaizdinti esą pradėjusio nuolatinio KKT vado (vardas ir pavardė ne tik Spygliui žinomi), tai atlaisvėti gali ne A. Samuilovo, o pati pačiausia KKT kėdė. Taip sakant, nuo BKT iki KKT – tik viena raidė.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Ypatingo žiedo istorija*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad ketvirtadienį veidaknygę aptiko Meno kenkėjų sąjungos (MeKeSa) puslapį. Ir skuba su „Atviros Klaipėdos“ skaitytojais pasidalinti dar ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…*

„Opozicija yra atostogose”, – tokį nuosprendį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus paskelbė prieš savivaldybės Tarybos posėdį ketvirtadienį, kai paaiškėjo, kad nė ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėda – nuo jūros iki žvaigždžių*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad mūsų miestelyje kartas nuo karto atsiranda ir kitų aštrialiežuvių, ne tik jis. Kaip sakant, smagu ...
2024-06-20
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This