P0

Kultūra

Skelbiami pretendentai į Klaipėdos kultūros magistrus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-12


Klaipėdos miesto savivaldybės administracija skelbia pretendentus Klaipėdos kultūros magistro vardui gauti.

Tarp šių metų pretendentų – ir menininkė Andželika Baroti (dešinėje). Palmiros Mart nuotr.

Šių metų pretendentai yra Valentinas Masalskis, Guoda Giedraitytė, Olga Žalienė, Petras Šmitas (po mirties), Laima Vilimienė, Alfonsas Navickas, Andželika Baroti, Vasilijus Safronovas ir Algirdas Guzauskas.

Pretendentus vertins Klaipėdos kultūros magistro vardo suteikimo komisija, kurią sudaro Klaipėdos miesto savivaldybės meras, Kultūros skyriaus vedėjas bei Kultūros ir meno tarybos nariai. Komisijos pirmininkas yra meras.

Praėjusiais metais Kultūros magistrais tapo aktorė Virginija Kochanskytė, džiazo pianistas ir kompozitorius Saulius Šiaučiulis bei aktorius ir performansų rengėjas Benas Šarka.

INFORMACIJA

Klaipėdos kultūros magistras – išskirtinis Klaipėdos miesto savivaldybės įsteigtas apdovanojimas, teikiamas už nuopelnus miesto kultūrai menininkams ar kitiems kultūros darbuotojams. Apdovanojimo regalijos – renesansinio auksinio su brangakmeniais žiedo rasto Klaipėdos piliavietėje tiksli replika bei magistro vardo suteikimą patvirtinantis dokumentas – Klaipėdoje teikiamos nuo 2003-ųjų metų. Šiuo iškiliu apdovanojimu jau pagerbti 40 iškiliausių Klaipėdos kultūros ir meno kūrėjų.


  2023-05-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt