P0

Sportas

Skelbiama registracija į vikingų laivų drakonų lenktynes

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-16


Laukiamiausias Jūros šventės sporto renginys – vikingų laivų drakonų lenktynės sugrįžta ir skelbia registracijos pradžią.

Neatsiejama jūros šventės dalimi tapusios varžybos Dangės upėje šiemet vyks jau 13 kartą. Renginio organizatorius – Uosto direkcija – varžybose laukia tiek joms jau ištikimų komandų, tiek šiemet pirmą kartą nuspręsiančių dalyvauti irklavimo aistruolių.

Registracija į drakonų valčių lenktynes vykdoma iki liepos 1 dienos el. paštu g.kalvaitiene@port.lt, o registruotis kviečiamos komandos, kurias sudaro 8 irkluotojai, 1 vairininkas laivo gale ir 1 būgnininkas laivo priekyje. Maksimalus komandų skaičius – 40.

Vikingų laivų drakonų lenktynės vyks liepos 22 dieną.

Praėjusiais metais varžybose rungėsi net 42 komandos, iš jų 8 iš užsienio valstybių – Kanados, Suomijos, Danijos, Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Portugalijos.

2022 metais nepralenkiami buvo ir pirmąją vietą iškovojo komanda „Atsipūtę“, distanciją įveikusi per 2,26 minutės. Antroji vieta atiteko komandai „Kogas“, trečioji – komandai „Žalčiai“.


  2023-05-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt