P0

Spyglys

Išvažiavo kapinių, parsivežė… ragų* (2)

Spyglys
2023-05-17


Dalyvaus susitikime su Klaipėdos rajono meru dėl kapinių plėtros – antradienį paskelbė Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus apie savo susitikimą su Klaipėdos rajono meru Broniumi Markausku.

Susitikimui pasibaigus iš mero rūmų atsklido pranešimas, kad merai aptarė sklandaus susisiekimo tarp Klaipėdos miesto ir rajono reikalus. Mat miesto merui nepatogu iš namų rajone į darbą Klaipėdoje važiuoti. O apie kapinių plėtrą – nė žodžio. Rinkėjai buvo suklaidinti.

Spyglio prognozė: netrukus merai Arvydas ir Bronius išleis potvarkį, draudžiantį žmonėms mirti ir kapinių plėtros klausimas taps neaktualus.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-05-17

  2 komentarai “Išvažiavo kapinių, parsivežė… ragų*”

  1. AvatarAlfonsas (IP: 188.69.67.219)

   Laidoti Jūroje su paruoštu lkateriu Danes upe pakeliant Piles tiltä mariomis į Jūrą po deßimt ur u kurios suira vandenyje Alfonsas

  2. AvatarAlgirdas (IP: 86.38.153.131)

   Tikri sąžiningi vyrai, sveikatos visakiariopos sėkmės. O konservatininkams linkiu nepavydeti.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt