P0

Koronavirusas

Savaitgalis Klaipėdoje – be naujų koronaviruso atvejų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-22


Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, sekmadienį šalyje patvirtinti tik devyni nauji COVID-19 atvejai – tiek pat, kiek ir šeštadienį. Šįkart septyni žmonės užsikrėtė pirmą kartą, po vieną žmogų – antrą ir trečią kartą. Klaipėdoje jau antrą parą iš eilės naujų susirgimų nefiksuota.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 15,3 proc., Klaipėdoje – 26,3 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, nepasikeitė ir išlieka 33,4, o Klaipėdoje sumažėjo nuo 21,1 iki 20,4 atvejo. Uostamiestis per parą nukrito viena pozicija ir yra 25 vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Geriausioje pozicijoje kartu su Rietavo savivaldybe ir toliau yra Neringa – šiose savivaldybėse fiksuojamas nulinis rodiklis, o blogiausia padėtis jau daugiau nei savaitę yra Varėnos rajone.

Sekmadienį į ligoninę buvo paguldytas vienas šia infekcija užsikrėtęs asmuo. Dabar ligoninėse iš viso gydomi 64 tokie pacientai, iš kurių du guli reanimacijos skyriuose. Abu jie yra nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso.

Naujausiais duomenimis, šalyje serga dvidešimčia žmonių mažiau nei prieš parą – 1403. Klaipėdoje išlieka 46 sergantieji.

Praėjusią parą COVID-19 aukų išvengta ir bendras netekčių skaičius siekia 9679. Klaipėdoje jis jau ilgą laiką nesikeičia (431).

Savaitgaliais vakcinacija nevykdoma.


  2023-05-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt