P0

Koronavirusas

Po savaitgalio – 117 naujų COVID-19 atvejų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-23


Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, pirmadienį šalyje patvirtinta 117 naujų COVID-19 atvejų, iš kurių 21 žmogus užsikrėtė antrą kartą, du trečią. Klaipėdoje susirgo 4 žmonės.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 24,7 proc., Klaipėdoje jis padidėjo 6,2 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, nuo 33,4 atvejų sumažėjo iki 32,7. Klaipėdoje išliko toks pat – 20,4 atvejo, nors uostamiestis per parą nukrito į 27-tą vietą tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Geriausioje pozicijoje kartu su Rietavo savivaldybe ir toliau yra Neringa – šiose savivaldybėse fiksuojamas nulinis rodiklis, o blogiausia padėtis išlieka Varėnos rajone.

Naujausiais duomenimis, šalyje serga 1362 gyventojai – 41 mažiau nei sekmadienį. Klaipėdoje sergančiųjų nuo 46 sumažėjo iki 43.

Jau kelintą parą iš eilės COVID-19 aukų išvengta ir bendras netekčių skaičius išlieka 9679. Klaipėdoje jis jau ilgą laiką nesikeičia (431).

Pirmadienį šalyje paskiepytas vos vienas asmuo.


  2023-05-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt