P0

Koronavirusas

Per parą – 67 nauji COVID-19 atvejai ir viena mirtis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-25


Trečiadienį šalyje patvirtinti 67 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 21 žmogus susirgo antrą kartą, trys – trečią, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje užsikrėtusiųjų šia infekcija nebuvo.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 15,1 proc., Klaipėdoje – 47,8 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 31,2 atvejo iki 30,8, o Klaipėdoje jis išliko toks pat – 21,7, tačiau uostamiestis dar pablogino savo poziciją ir dabar jau yra 31-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Geriausiai su nuliniais rodikliais antra para laikosi keturios savivaldybės – Neringa, Rietavas, Birštonas ir Jurbarko rajonas, o blogiausia padėtis dabar yra Joniškio rajono savivaldybėje.

Naujausiais duomenimis, šalyje serga 1318 gyventojų – 17 mažiau nei antradienį. Klaipėdoje sergančiųjų nuo 45 padidėjo iki 47.

Po ilgesnės pertraukos praėjusią parą fiksuota viena mirtis nuo COVID-19, tačiau bendras netekčių skaičius nurodomas toks pat – 9680. Klaipėdoje jis jau ilgą laiką nesikeičia (431).

Trečiadienį šalyje paskiepyti tik trys asmenys.


  2023-05-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt