P0

Miestas

Projektai brangsta bei stringa ir prie naujos valdžios (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-05-25


Klaipėdos savivaldybė pasirašė jau ketvirtąjį papildomą susitarimą su UAB „VVARFF” dėl Teatro ir Sukilėlių gatvių rekonstravimo rangos darbų. Po šį mėnesį pasirašyto susitarimo darbai pabrango dar 43,3 tūkst. eurų.

Sukilėlių gatvė. Artūro Šulco nuotr.

Pabrangimas aiškinimas papildomų darbų užsakymu, tačiau viešai skelbiamuose dokumentuose tie darbai nėra konkretizuojami. Tik nurodyta, kad papildomi darbai Teatro gatvėje kainuos 15,6, o Sukilėlių g. – 28 tūkst. Eur. 

Nors Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus žadėjo, kad darbai šiose gatvėse bus baigti jau šį mėnesį, naujai pasirašytame susitarime nurodoma kita data – 2023-12-28.

Žvejų ir Teatro g. sankryža. Artūro Šulco nuotr.

Milijono eurų vertės sutartį su UAB „VVARFF” savivaldybė pasirašė dar 2021 m. birželį. Tuomet projekto pabaigos datas buvo nurodyta šių metų kovo 9-oji.  

Tačiau 2021 metų lapkritį buvo susitarta stabdyti Teatro gatvės rekonstravimo rangos darbus. Pernai spalį buvo pasirašytas dar vienas papildomas susitarimas dėl darbų stabdymo ir Sukilėlių gatvėje.

Teatro gatvėje jau kuriasi kavinės. Artūro Šulco nuotr.

Gegužės pradžioje savivaldybė pranešė, kad Teatro ir Daržų gatvėse, kurios yra ypač svarbios sklandžiam judėjimui senamiesčiu, darbai bus baigti iki birželio, o Didžiojoje Vandens gatvėje pabaigtuvės esą planuojamos apie gegužės vidurį. Vežėjų ir Sukilėlių gatvėse darbai jau baigti anksčiau.

Vasaros sezonui žadama atverti ir didžiąją dalį Žvejų gatvės – nuo Biržos tilto iki Teatro gatvės, o likęs ruožas iki Pilies tilto bus sutvarkytas iki rugpjūčio pabaigos.

Sukilėlių ir Daržų gatvių sankryža. Artūro Šulco nuotr.

Pirmadienį buvo uždarytas pagrindinis įvažiavimas į senamiestį: tvarkoma Daržų ir Sukilėlių gatvių sankryža. Kiek šie darbai užtruks – oficialiai neskelbiama. Darbininkai smalsiems praeiviams buvo sakę, kad, ko gero, eismas čia nevyks iki penktadienio.


  2023-05-25

  Vienas komentaras apie “Projektai brangsta bei stringa ir prie naujos valdžios”

  1. AvatarMarijus (IP: 90.131.41.50)

   Valdžia nauja tai ir otkatai nauji… Todėl ir kainoskyla iž mistonius neįvardyjamus datbus. O kad kokybė kelio darbų verta šūdarankių auksinio Oskaro, tai čia visiškai normalu. Prie visų miesto valdžių taip pat buvo. Specialiai apmokintų ir atsakingas kėdas subimėm trinančių kontroliuojančių individų aklumo lygis tiesiogiai priklauso nuo paskolos konjako dėžutėje dydžio.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt