P0

Spyglys

Susiformavo alternatyvi Uosto direkcija* (3)

Spyglys
2023-05-25


Spyglys pastebi, kad savivaldybėje jau susiformavo alternatyvi Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Jai, žinoma, vadovauja meras – iš direkcijos generalinio direktoriaus posto už negražius santykius išverstas Arvydas Vaitkus.

Savo pavaduotoju meras pasirinko Algirdą Kamarauską, iš Uosto direkcijos kažkada Eugenijaus Gentvilo išprašytą už kažkaip ne taip atliekamas pareigas. Vidas Karolis dėl neaiškių santykių esant tam pačiam uosto generolui Eugenijui irgi turėjo sprukti iš direkcijos. Plepama, kad jis mero užsakymu turėjo vadovauti Savivaldybės administracijai, bet reikiamos pažymos kaip nėr, taip nėr…

Tad ši nešventoji trijulė ir gelbės Klaipėdą nuo pikto, ir ves ją tamsos tuneliu į šviesų rytojų. Juos lydės partneriai, nesmerkiantys Rusijos karo prieš Ukrainą, tyliai pripažįstantys Krymą rusų nuosavybe, ir geru žodžiu minintys žydų tautą. Ir dar du uosto milijonieriai, šešėliniai merai.

Spyglio moralas: išvarytiems iš rojaus saldu savivaldybėje. A, ne, Arvydai?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-05-25

  3 komentarai “Susiformavo alternatyvi Uosto direkcija*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 90.131.46.205)

   Kompanija gąsdinanti. Revanšistai ir antisemitai. Gal praeities metastazės pareina. Heil!

  2. AvatarPavydėk tyliai , spygly (IP: 90.135.171.63)

   Žinant , kiek gavo profesinių apdovanojimų ponas Vaitkus iki tapo meru , liko pasidžiaugti ir tikėtis tokio paties atsidavimo bei įvertinimo ir dirbant meru . Sėkmės komandai .

   • AvatarPagaliau (IP: 78.62.147.40)

    Tikiu ir pasitikiu. Gabūs vyrai ir moterys tapo vicemerais.. Ir jokiu būdu nesutikčiau, kad dabartinis meras Vaitkus kažkaip iš direkcijos išmestas”! Dieve duok, kad ir toliau taip meras, jo komanda imtųsi supratingai visų darbų, kad pagaliau bus realus viešumas, diskusijos su miesto gyventojais!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt