P0

Uostas ir jūra

Uoste lankėsi užsienio šalių gynybos atašė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-25


Ketvirtadienį strateginės reikšmės objektas – Klaipėdos uostas ir jame įdiegtos saugos sistemos – pristatytos Lietuvoje akredituotiems užsienio šalių gynybos atašė.

Pasak Uosto direkcijos pranešimo, Krašto apsaugos ministerijos organizuojamame renginyje Klaipėdos uoste lankosi Lietuvoje akredituoti Čekijos, Danijos ir Ispanijos Karalysčių, Japonijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos, Kanados, Kroatijos, Lenkijos, Nyderlandų Karalystės, Slovėnijos, Suomijos, Švedijos, Turkijos, Vengrijos ir Vokietijos gynybos atašė.

Uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas Lietuvoje svečiams pristatė uostą, jo apsaugos bazę, galiojančius saugos reikalavimus ir draudimus. Dėmesys taip pat skirtas Klaipėdos uosto vystymo kryptims, vykdomiems ir planuojamiems investiciniams projektams, naudingiems ir kariuomenei, aptarti.

Užsienio valstybių gynybos atašė taip pat supažindinti su uostu ir jame veikiančiomis įmonėmis plaukiant Uosto direkcijai priklausančiu hidrografiniu laivu „Lotas“


  2023-05-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt