Politika

Aistros dėl Kultūros ir meno tarybos rinkimų nerimsta (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-01


„Atvirai Klaipėdai” paskelbus merui adresuotą dalies uostamiesčio kultūros ir meno atstovų protestą dėl vykusių Klaipėdos miesto savivaldybės Kultūros ir meno tarybos rinkimų, Arvydą Vaitkų (o kartu ir „Atvirą Klaipėdą”) pasiekė ir į minėtą tarybą patekusio žinomo muzikanto bei prodiuserio Gintaro Bendžiaus laiškas.

Kreipdamasis į miesto merą, jis teigia esą tarybos rinkimus laimėję kandidatai, juos pasiūliusios ar už juos balsavusios organizacijos negalinčios likti nuošalyje, „kai matome bandymą diskredituoti tarybos rinkimus, jų organizatorius bei dalyvius”.

„Todėl siunčiame Jums atsakymą į minėtą protestą, pridedant ir visus kandidatus laimėjusius rinkimus į Klaipėdos Kultūros ir meno tarybą, kad jie galėtų susipažinti su galutiniu rašto tekstu ir išreikšti savo poziciją raštu”, – rašo G. Bendžius.

Su visu laišku galima susipažinti čia.


  2023-06-01

  2 komentarai “Aistros dėl Kultūros ir meno tarybos rinkimų nerimsta”

  1. AvatarGausa (IP: 90.131.36.203)

   Šou verslo voratinklis
   G. Bendžiaus UAB  „Prodiuserių brolija“ ir VšĮ “Televizijos prodiuseriai” siūlo G. Bendžių, K. Jakštę ir Dmitrij Popov  – visi trys laimi.
   UAB “Klaipėdos arena”  siūlo R. Ambrulaitį – laimi.
   VšĮ “Klaipėdos publika” siūlo K. Proncskų – laimi.
   VšĮ Lietuviškos šventės, siūlo Mindaugą Gudelį – laimi.
   Tomas Jašinskas(VšĮ „Teorema teatras“) siūlo save Tomą Jašinską ir – laimi.
    Ar tai solidžios kultūros lauko įmonės, kurios pasiūlė nugalėtojus? Nelaimėjo kandidatai, kuriuos siūlė Dramos ir Muzikiniai teatrai, Komunikacijų centras, Šeiko teatras, Klaipėdos kultūros bendruomenės asociacija, Lietuvos jūrų muziejus, Jūros šventė, Lietuvos muzikų sąjunga.
   7 iš 10 renkamų KMT narių susaistyti tarpusavyje, daro įtakas kitiems balsuojantiems, prirenka įmonių iš kitų miestų nieko bendro neturinčių su Klaipėdos kultūra.
   KMT rinkimai absoliučiai morališkai degradavę, tai didžiausias spjūvis į veidą nusipelniusiems Klaipėdos kultūrai žmonėms. Tai tiesiog akiplėšiškas sandėris. Gėda Bendžiui taip ciniškai elgiantis, gėda visiems jį palaikiusiems ir taip patekusiems į KMT. Tokia taryba negali funkcionuoti, tikiu, kad naujas meras ir jo komanda tokiose nesąžiningose schemose negali pradėti savo darbų.

    

   • AvatarAnonimas (IP: 90.131.34.7)

    O geriau kaip buvo? Laiveliai, dziazas ir vaicehkausko ir deltuvaites tandemas? Juokinga, nes buvo nekazka. Dabar bent kazkas pasikeis.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt