Vasara

Be lietaus upės ir toliau senka

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-07


Poilsiaujantys pajūryje šią savaitę ir toliau galės lepintis puikiais orais. Šilčiausia Klaipėdoje ir Palangoje bus ketvirtadienį ir penktadienį, kai oras dieną sušils iki 24 laipsnių. Tuo metu Rytų Lietuvoje termometro spulpelis gali pakilti ir iki 30 laipsnių.

Portalo archyvo nuotr.

Savaitgalį orai pajūryje jau šiek tiek atvės – dienomis jau bus tik 21-22 laipsniai, tačiau ūkininkų ir žemdirbių taip laukiamo lietaus vis dar neprognozuojama.

Pasak Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos, trečiadienį Lietuvos upėse stebimas nedidelis vandens lygių svyravimas. Labiausiai nusekusios yra Vakarų Lietuvos upės.

Vandens temperatūra upėse šiuo metu 14–20 laipsnių šilumos, ežeruose 17–19 laipsnių, Kuršių mariose – 17, Baltijos jūroje – 13–14 laipsnių šilumos.

Artimiausiu metu numatomas vandens lygių kritimas.


  2023-06-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt