P0

Regionas

Įteiktos nominacijos geriausiai Klaipėdos regiono bibliotekai ir bibliotekininkui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-16


Nuo 2012 metų Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos sudaryta komisija kasmet renka ir metų nominacijas –„Išminties marės“ ir „Jonvabalis“ – skiria geriausiai Klaipėdos regiono bibliotekai ir bibliotekininkui. Konkurso metu vertinami praėjusių metų Klaipėdos regiono bibliotekų ir bibliotekininkų pasiekimai. Komisijos sprendimu, nominacija „Jonvabalis“ šiemet skirta Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresniajai bibliotekininkei Linai Butkevičiūtei už kūrybines iniciatyvas, naujų idėjų įgyvendinimą, šiuolaikiškų ir aktualių užimtumo veiklų organizavimą bei teigiamo bibliotekininko įvaizdžio kūrimą.

Liną Butkevičiūtę sveikina kolegos

„Nominacija „Jonvabalis” mūsų bibliotekai ir darbuotojams yra pirmoji, tačiau tikiu, kad ne paskutinė. Ačiū bibliotekos lankytojams bei skaitytojams, kurie nuolat skatina tobulėti ir žengti koja kojon su naujausiomis naujovėmis”, – džiaugėsi liudijimą atsiimdama vyresnioji bibliotekininkė Lina Butkevičiūtė.

Komisijos sprendimu, nominacija „Išminties marės“ šiemet skirta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešajai bibliotekai už profesionalius strateginius, vadybinius sprendimus, greitą reakciją pritaikant bibliotekos veiklas nenumatytų krizinių situacijų akivaizdoje, lyderystę, reikšmingą tarpinstitucinį bendradarbiavimą bei išskirtines iniciatyvas telkiant bendruomenę.

Liudijimas įteiktas Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos direktorei Birutei Karčauskienei bibliotekos organizuojamo „Balto vakaro“ ir Kretingos 770-ojo miesto gimtadienio metu.

Nominantams liudijimus „Išminties marės“ ir „Jonvabalis“ įteikė Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos direktorė dr. Laura Juchnevič ir pavaduotoja Kristina Kundrotienė.


  2023-06-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt