Klaipėdos uosto prekės ženklą kurs vilniečiai

Uostas ir jūra

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pasirašė 39,6 tūkst. eurų vertės sutartį su UAB „Sons&Daughters” dėl uosto prekės ženklo koncepcijos, logotipo ir stiliaus knygos sukūrimo bei prekės ženklo pristatymo vaizdo klipo sukūrimo.

Teigiama, kad naujas Klaipėdos uosto vizualinis identitetas kuriamas siekiant sustiprinti uosto įvaizdį užsienio rinkose ir Lietuvoje, taip pat „ateityje plėtoti pirkėjo teikiamų komercinių paslaugų spektrą ir veiklos geografiją”.

Viešojo pirkimo konkursą laimėjusi Vilniuje registruota bendrovė „Sons&Daughters” visas sutartyje numatytas užduotis įsipareigojo atlikti per metus. 

„Atvira Klaipėda” anksčiau pranešė, kad taip pat bus perkamos ir papildomas dizainerio paslaugos prekės ženklo stiliaus pritaikymui uosto direkcijos veikloje.

Tuo metu daugiau nei metus rengtas Klaipėdos miesto vizualinis identitetas kainavo 35 tūkst. eurų. Dar beveik 9000 eurų kainavo vizualinio identiteto generatoriaus sukūrimo paslaugos.

2 Comments

  1. Geografija

    Ar ne per daug tų uosto prekės ženklų? Jei taip bandoma imituoti veiklą ir 30 -40 proc. krovos praradimą, tai ir ženklų nereikia. Uosto vadų vojažai po pasaulį ir prekės ženklai tuščių konteinerių neprikraus. Bet tik parodo strategijos nebuvimą.

    Reply
  2. Hansas

    Direkciją reikia iškelti į Vilnių. Juk viskas turi būti Vilniuje arba Vilniui. Jeigu Jūreivystės mokykla atiduodama, tai kam ir ta direkcija čia reikalinga?.. 🙂

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Kitoks Klaipėdos valdžios požiūris jau atsiėjo apie pusę milijono

Dėl to, kad dabartiniai Klaipėdos vadovai atsisakė įgyvendinti kai kuriuos pirmtakų suplanuotos projektus, jiems jau išleisti miestiečių pinigai buvo negrįžtamai ...
2024-04-03
Skaityti daugiau

Transportas

Nutrauktas geriausių kelių į uostą paieškos konkursas

Dar pernai spalį pradėtos viešojo pirkimo procedūros dėl galimų į pietus nuo Dangės upės esančios ir būsimos uosto teritorijos susisiekimo ...
2024-03-24
Skaityti daugiau

Svarbu, Verslas

Planuojami ir mobilieji vandenilio pilstymo punktai

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija paskelbė konkursą dėl viešųjų vandenilio pildymo punktų įrengimo Klaipėdos mieste. Sunkiasvoriam ir lengvajam transportui skirti ...
2024-03-23
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This