P0

Regionas

Skautai kviečia į svečius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-07-10


Šeštadienį prasidėjo didžiausia Lietuvoje skautų stovykla „Tarp trijų vandenų“ Kairių poligone. Stovykla vyksta šalia Klaipėdos ir skirta pažymėti 100 metų Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos. Į jubiliejinę stovyklą, vykstančią kas 5 metus, jau atvyko per 2300 skautų iš 13 šalių bei 700 svečių ir laukiama dar daugiau.

Stovyklos pavadinimas „Tarp trijų vandenų” kilo iš to, kad stovyklavietė įsikūrusi tarp Kuršių marių, Vilhelmo kanalo ir Minijos upės.

Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius šiai stovyklai sukūrė skautiškų dainų albumą „Miško dvasia“. Miško dvasia jau prieinama pasiklausymo platformose. Youtube yra įkeltos dainos su žodžiais, kad mylintys gamtą galėtų ir patys dainuoti.

Stovyklos dalyviai ir svečiai taip pat turės galimybę pamatyti unikalų skautų istorijos muziejų, kuriame eksponuojama ir tikra prezidento Antano Smetonos palapinė.

Visi miestiečiai ir miesto svečiai šį trečiadienį, liepos 12 d., kviečiami atvykti ir susipažinti su skautų gyvenimų iš arčiau. Kadangi stovykla yra karinėje teritorijoje, norintys atvykti į stovyklą kviečiami užsiregistruoti, įvedant statusą „svečias“.


  2023-07-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt