Už automobiliu gabentą didelį amfetamino kiekį – teisiamųjų suolas

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-07-20

Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas, kuriame 53-ejų metų uostamiesčio gyventojas kaltinamas neteisėtai disponavęs labai dideliu amfetamino kiekiu.

Įtariama, kad už analogiško nusikaltimo padarymą teistas ir daugiau nei 10-ies metų laisvės atėmimo bausmę atlikęs vyras ketino kvaišalus platinti Klaipėdos mieste.

Pasak prokuratūros pranešimo, tyrimas pradėtas gavus informacijos, jog minėtas asmuo jam priklausančiu automobiliu galimai gabena psichotropines medžiagas. Surinkus pakankamai duomenų apie daromą labai sunkią nusikalstamą veiką, policijos pareigūnų akiratin patekusio klaipėdiečio automobilis buvo patikrintas.

Atlikdami kratą įtariamajam priklausančio „Mercedes Benz“ markės automobilio bagažinėje teisėsaugininkai rado įtartiną paketą su daugiau nei 900 g baltos spalvos birios medžiagos. Vėliau nustatyta, kad paketo viduje buvusios medžiagos sudėtyje buvo beveik 300 g psichotropinės medžiagos – amfetamino. Vyras iš karto buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Ikiteisminį tyrimą organizavo ir jam vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. Tyrimą atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu asmuo gali būti baudžiamas laisvės atėmimu nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Kaltinamasis teismo laukia suimtas.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Prokuratūra nebeturi pretenzijų statyboms Liepų gatvėje

Šio sausio viduryje Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokuroro iniciatyva pradėtas tyrimas dėl Liepų gatvėje esančio sklypo ir ...
2024-05-22
Skaityti daugiau

Regionas

Buvęs Kretingos politikas sutiko grąžinti pinigus į biudžetą: pasirašyta taikos sutartis

Nutraukta Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmuose nagrinėta civilinė byla dėl keliolikos tūkstančių eurų išieškojimo iš buvusio Kretingos rajono savivaldybės tarybos ...
2024-05-07
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Pora aiškinsis teisme dėl stiprių narkotikų

Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui su kaltinamuoju aktu perduota baudžiamoji byla, kurioje 47-erių vyras ir 21-erių moteris ...
2024-05-06
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This