P0

Regionas

Parduoda kontrolinį „Šilutės polderių“ akcijų paketą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-07-21


Turto bankas paskelbė valstybei priklausančio 81,02 proc. bendrovės „Šilutės polderiai“ akcijų paketo viešą aukcioną. Tai pirmasis aukcionas, kuriame parduodamos šios įmonės akcijos. Pradinė akcijų pardavimo kaina siekia 1,36 mln. eurų.

polderiai.lt nuotr.

Pagrindinės bendrovės veiklos kryptys – polderių sistemų aptarnavimas; siurblinių priežiūra, remontas ir rekonstrukcija; sausinamojo tinklo priežiūra, remontas ir rekonstrukcija; kelių priežiūra, remontas ir rekonstrukcija; kitų hidrotechninių įrenginių priežiūra, remontas ir rekonstrukcija bei kiti statybos rangos darbai.

Bendrovei nuosavybės teise priklauso nekilnojamasis turtas (63/100 administracinio pastato, sandėlis, dalis kitų inžinerinių statinių), esantis Šilutėje, Aukštumalės g. 5, ir nekilnojamasis turtas (sandėlio patalpa, dvi mechaninės dirbtuvės, garažas, naftos produktų sandėlis, cemento sandėlis, sargo namelis), esantis Žemaičių Naumiestyje, Sodų g. 39.

Nurodyti pastatai yra valstybinės žemės sklypuose, kurių dalis (0,2210 ha ir 3,8230 ha) bendrovė valdo valstybinės žemės nuomos sutarties pagrindais (nuomos terminai iki 2073-05-20 ir iki 2037-04-14). Bendrovė taip pat yra pastatų – sandėlių, esančių Sausgalvių kaime, naudotoja.

Potencialių pirkėjų vokų su paraiškomis dalyvauti aukcione registravimas vyks rugsėjo 4-13 d. Aukcionas vyks rugsėjo 14 d. 10 val.

Laimėtoju bus pripažintas didžiausią kainą už akcijas pasiūlęs aukciono dalyvis. Gautos lėšos bus pervestos į valstybės biudžetą.


  2023-07-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt