Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-07-25 |
Pirmadienį šalyje patvirtinti 24 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 7 žmonės susirgo antrą kartą, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje po penkių parų pertraukos fiksuotas vienas užsikrėtimas.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumenko 2,7 proc., o uostamiestyje jis sumažėjo 62,5 proc. Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, nežymiai paaugo – nuo 5,3 atvejo iki 5,9, bet Klaipėda pagerino savo padėtį ir jau yra 25-oje vietoje tarp blogiausiai besilaikančių savivaldybių.
Šalyje šis rodiklis padidėjo dar mažiau – nuo 7,4 atvejo iki 7,6. Prasčiausiai ir toliau laikosi Jurbarko rajono savivaldybė, o nulinį rodiklį turinčių savivaldybių sumažėjo iki 21-os.
Šalyje dabar serga 279 gyventojai – 9 daugiau nei prieš parą, o Klaipėdoje sergančiųjų skaičius padidėjo vienu – iki 14-os.
Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuota ir bendras tokių netekčių skaičius išlieka 9692. Klaipėdoje jis nesikeičia nuo balandžio pradžios (431).
Pirmadienį šalyje pakartotinai paskiepyti trys asmenys.
Parašykite komentarą