Sumažėjo savivaldybių, turinčių nulinius COVID-19 rodiklius

Koronavirusas

Ketvirtadienį šalyje, kaip ir trečiadienį, patvirtinta 18 naujų COVID-19 atvejų, iš kurių 3 žmonės susirgo antrą kartą, vienas – trečią, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje naujų atvejų nefiksuota, tačiau savaitinis naujų susirgimų skaičius čia padidėjo net 50 proc. Šalyje jis išaugo 16,2 proc.

Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 6,6 iki 5,3 atvejo ir uostamiestis vėl pagerino savo padėtį, atsidūręs jau 27-oje vietoje tarp blogiausiai besilaikančių savivaldybių. Šalyje šis rodiklis paaugo nežymiai – nuo 7,9 atvejo iki 8. Prasčiausiai antra para laikosi Širvintų rajono savivaldybė, o nulinis rodiklis fiksuojamas jau tik 18-oje savivaldybių.

Šalyje dabar serga 311 gyventojų – 7 daugiau nei prieš parą. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius nekinta jau trečia para, lieka tie patys 14 užsikrėtusiųjų.

Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuota ir bendras tokių netekčių skaičius lieka 9693. Klaipėdoje jis nesikeičia nuo balandžio pradžios (431).

Ketvirtadienį šalyje paskiepyti keturi asmenys.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Klaipėdoje - antra para be susirgimų COVID-19

Penktadienį šalyje buvo patvirtinta 20 naujų susirgimų COVID-19 – tiek pat, kiek ir ketvirtadienį. Šįkart du žmonės užsikrėtė antrą kartą, ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Ketvirtadienis Klaipėdoje - be naujų COVID-19 atvejų

Valstybės duomenų agentūra skelbia, kad ketvirtadienį Lietuvoje buvo patvirtinta 20 naujų susirgimų koronavirusine infekcija (keturi žmonės užsikrėtė antrą kartą). Klaipėdoje ...
2024-04-12
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Per parą - vos 15 susirgusiųjų COVID-19

Trečiadienį Lietuvoje buvo patvirtinta 15 naujų susirgimų COVID-19, iš kurių du žmonės užsikrėtė antrą kartą, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje, ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This