P0

Spyglys

Ir kuo dabar tikėti Vaidai?* (7)

Spyglys
2023-07-31


Spyglys mano, kad Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus galėtų žymiai dažniau susikviesti visus vietos žiniasklaidininkus, o ne tik kas 100 dienų. Būtų smagiau dažniau išgirsti visokių perlų ir gilesnius pamąstymus keliančių minčių.

Apie tai, kad meras paskubėjo su pareiškimais dėl apie Atgimimo aikštės išknisimo konkurso dygliuotasis šiandien jau rašė. Smulkmena visgi tai, kam nepasitaiko paskubėti pasigirti. Kur kas rimtesnis konfūzas, Spyglio nuomone, pirmadienį popiet dėl viršininko pareiškimų turėjo kilti jo pavaduotojai Vaidai Raugelei.

Žinia, meras rimtu veidu dėstė, kad dangus virš miesto ligoninių griūva. O vicemerės vyras, vienos iš tų ligoninių vadovas, netruko pareikšti, kad nieko panašaus…

Spyglys mano, kad visi išmintingi žmonės visada pirmiausia renkasi šeimą, o ne darbą, tad jei meras ir toliau ketina taip džiazuoti, ar tik nereikės jam pasiieškoti naujos pavaduotojos ar pavaduotojo?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-07-31

  7 komentarai “Ir kuo dabar tikėti Vaidai?*”

  1. AvatarValentina (IP: 85.232.129.10)

   Vien tik merą matote ?ir kasgi jums pastoviai negerai ar taip liepė?

  2. AvatarAtvira Klaipeda (IP: 88.118.164.17)

   Jau tik nejuokinkit. Ar patiems ne geda skaityt ko prirasot?

  3. AvatarKlaipėdietis (IP: 86.100.52.110)

   Mūsų meras turi asmeninį žurnalistą. Kiekvieną dieną suka galvą ką parašyti ar sukurti, pašiepti ir įkasti. Gėda Atvirai Klaipėdai!!!

   • AvatarT (IP: 78.61.249.104)

    Jūs gi nevarkit, skaitydama asmeninio mero žurnalisto ,asmeninių straipsnių. Siūlyčiau pasikabinti asmeninį mero abrozdėlį ,ir miegamojo kambario kamputyje tyliai pakriokti.

   • AvatarTam T (IP: 90.131.37.51)

    O kas prašė jūsų pasiūlymų ? 🙄 Kriokite dėl savo bėdų .

   • AvatarAnonimas (IP: 90.131.46.31)

    ismintingi renkasi seima, o ne darba. bet kas nuspres, ar asmuo ismintingas 🙂

  4. AvatarDangus griūna (IP: 84.15.191.27)

   Čia Štulco interpretacija pasakos ”Kaip senelis ropę rovė” tema. Informacija patikrinta rimtos tarnybos VSB. (viena boba sakė). Štulcai ir toliau varyk savo vagą. Jei ne Spyglys, niekas net nežiūrės į tą AK.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt