P0

Spyglys

Meras trupučiuką ne taip parašė…* (10)

Spyglys
2023-08-01


Spyglys labai džiaugiasi, kad jo mylima ir be galo gerbiama klaipėdietė žurnalistė Gražina Juodytė 771-ojo Klaipėdos gimtadienio proga gavo bent jau padėkos raštą iš mero „už viso gyvenimo darbą“, nes ana valdžia ir jos komisijos nemanė, kad žavioji Gražina verta kultūros magistro vardo.

Bet iš tų gerų norų naujasis meras, atrodo, kad eilinį kartą persistengė – antradienio vakarą savo veidaknygėje apskelbė, jog Gražiną net garbės piliete padarė, nors iš tiesų tik įrėmintą popierėlį bei vėliavą jai davė…

Spyglys mano, kad Gražina dėl tokios mero baikos tikrai nesupyks, nes linksmų plaučių jai gali pavydėti daugelis. Tačiau meras, pirmadienį pranešęs apie paskelbtą Atgimimo aikštės rekonstrukcijos konkursą, kurio visgi dar nėra, bei pašposijęs ligoninių kadrų klausimu, tokiais tempais jau greit gali ir Mikę Melagėlį pralenkti.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-08-01

  10 komentarai “Meras trupučiuką ne taip parašė…*”

  1. AvatarNevykėliams pavyduoliams (IP: 83.179.71.51)

   Man šie ponai , taip pat miesto Garbės piliečiai 🙂 – apdovanojimas už viso gyvenimo darbą buvo skirtas žurnalistei Gražinai Juodytei. Pavydas blogas bruožas , nepakaltinamasis Spygly ir likę liberalūs nevykėliai 🙂

   • Avatar***** (IP: 90.131.37.51)

    Na, matant kaip tolerantiškai liberalieji žvelgia į konservatoriaus ministro Anušausko biški nusikalbėjimus , kažkoks įrašas feisbuke kuris gali būti vertinamas kaip asmeninė mero nuomonė, nes gal merui šie ponai ir yra garbės piliečiai , liberaliųjų nevykėlių aimanas , vertinu kaip pavydą 🙂 .Pavydėkite tyliai 😀

  2. AvatarKeista (IP: 165.231.182.126)

   Viešas asmuo – meras prieš kalbant ir rašant turėtų pagalvoti, o ne leptelti, kas ką į burną įdėjo, ta ir leptelėjo ar kaip? Jau tiek laiko praėjo, reikėtų jau išmokti patikrinti informaciją ir pateikti ją žurnalistams.

  3. AvatarVaitkaus gynėjui (IP: 212.46.33.244)

   Vaitkus kol kas tik breżneviškai papozuot juostelės perkirpinėdamas geba – daugiau iš jo kol kas – blogiau nei tuščia vieta, nes tuščia vieta bent nemeluoja… Ir dar – dėl Bangų ir Baltikalnio gatvių – pagal jūsų logiką visi ten gyvenantys yra vienos ten esančios sveikatos įstaigos pacientai? Baikit, nemanau🤣 O dėl jūsų kaip tos įstaigos paciento, minčių kyla…😉😅

   • AvatarTo gynėjui 33.244 (IP: 84.15.181.150)

    O jums dar ir minčių kyla? Tai jūs brežnevinis šaunuolis! Labai ”gilios” mintys sklinda iš AK. Neveltui ”pirmas atviras portalas”. Tik atviras kam? Patyčioms? Etikečių klijavimui? Nepakaltinumui? Viena AK – viena tiesa! Nebandykit kritikuoti AK, čia ypatingas portalas… AK runkeliai pasižiūrėkit į kolegų portalus, kad ir Vakarų ekspresą. Čia norisi prisiminti Grybauskaitės komentarą ( paviešintą medijose) : ”patraukit savo skalikus”. AK kas jūsų ”šeimininkai”, kad taip uoliai puolate Klaipėdos merą? Kas?

   • AvatarBravo Vaitkui (IP: 78.62.147.40)

    Oi, kad tas Vaitkus būtų merų tapęs anksčiau? Turėjome DVYLIKA baisiausios stagnacijos metų. Praradome tiek kultūros objektų, netekome “Žuvėdros” kolektyvo, priversti garbinti vieną žanrą- Grubliausko šeimos džiazą. Puikiai darbuojasi ir abi miesto vicemerės. Kad taip ir toliau…

  4. AvatarKlaipedos gyventojas (IP: 90.131.40.237)

   Šulcas, šaunuolis viską labai gerai pastebi,bet mūsų meras Vaitkus krapštosi ne po savo daržą,ir jau yra apsimelavęs ne vieną kartą, tokį merą išsirinkome. Matomai jis daugiau nieko ir nesugeba.

  5. Avatarna (IP: 46.249.191.78)

   trys nusišnekėjimai per dvi dienas – kaip merui daugoka

  6. AvatarMerui (IP: 188.126.89.52)

   Kas rašo Vaitkui tuos tekstus, ar nurašo nuo teksto, galėtų patikrinti prieš įsidedant į feisbuką, tiesiog atidžiai patikrinti, o ne leisti merui “apsilažalinti” eilinį kartą. Neprofesionalu.

   • AvatarTo merui (IP: 84.15.184.140)

    Normalus, korektiškas komentaras. Buvęs ministras pirmininkas Butkevičius irgi malkų priskaldė su anglų kalba (šaldė tu šaudė). Bet su kokiu pasimėgavimu, tiesog manijos apimtas Štulcas nusitaikęs į vieną asmenį. Akivaizdi manija. Ne veltui AK būstinė kažkur ten Bangų ar Baltikalnio gatvėje. Įdomu kuriame korpuse Štulcas?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt