P0

Verslas

Vakarų medienos grupė keičia pavadinimą (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-11


Tarptautinės investicinės VMG grupės baldų gamybos sektorių Lietuvoje ir Lenkijoje valdanti UAB Vakarų medienos grupė įregistravo naują pavadinimą – UAB „VMG Wood Invest“. Pokytis motyvuojamas intensyvėjančia tarptautine plėtra ir VMG grupės strateginių veiklos krypčių išgryninimu.

Pranešime spaudai rašoma, kad nuo 2002 m. Klaipėdoje veikianti įmonė vienija baldų gamybą ir medienos perdirbimą vykdančias įmones: AB „Klaipėdos mediena“, UAB „Sakuona“, UAB „VMG Akmenės baldai“, UAB „Akmenės projektai“ ir Lenkijoje veikiančią gamyklą „VMG Konstantynow SP. Z O.O“. Tuo metu interneto leidinys officelife.media balandžio pabaigoje rašė, jog VMG tęsia veiklą ir Baltarusijoje – esą tik pakeitė savo valdomų įmonių pavadinimus. Taip „VMG Industry Group“ tapo „Novus Management“,  „VMG WoodArt“ – „Novus WoodArt“, „VMG Svetlogorsk“ – „Novus Svetlogorsk“», didžiausia, Mogiliove veikianti įmonė „VMG Idustry“ – „Novus Industry“.

Grupė „Verslo žinioms” balandį komentavo, kad pavadinimų keitimas rodo, jog verslas Baltarusijoje ruošiamas pardavimui.

„Verslo žinios” birželį skelbė, jog Rusijos statybinių medžiagų gamintoja – Igoriui Rybakovui ir Sergejui Kolesnikovui priklausanti bendrovė „Technonikol“, kuriai taikomos ES sankcijos, iš „VMG Group“ nusipirko medienos apdirbimo gamyklą „Swoods Export“ netoli Minsko.

„Esame pasiekę tam tikrą kompanijos brandą ir vis labiau įsitvirtiname užsienio rinkose. Pastaruoju metu gana aktyviai plečiame pardavimų geografiją. Tad naujas pavadinimas, aiškiau apibrėžiantis mūsų veiklą ir atspindintis vienos iš penkių VMG grupės strateginių krypčių įgyvendinimą, turėtų padėti sklandžiau siekti užsibrėžtų tikslų“, – pranešime cituojama „VMG Wood Invest“ direktorė Ingrida Grikpėdienė.

Teigiama, kad „VMG Wood Invest“ ir toliau veiks uostamiestyje kaip integrali tarptautinės investicinės VMG grupės dalis.

Verslo straipsnių visus kompas

VMG grupės konsoliduoti pardavimai baldų sektoriuje pernai augo daugiau nei trečdaliu ir siekė 323 mln. eurų. Šiuo metu per 90 proc. kompanijos produkcijos yra eksportuojama į daugiau nei 40 pasaulio šalių.

VMG grupė veiklą vysto penkiomis strateginėmis kryptimis – medienos perdirbimo ir tvarių medienos gaminių gamybos, atsinaujinančios energetikos, pramonės inovacijų ir technologijų, inžinerinių medienos konstrukcijų gamybos bei infrastruktūros ir pramoninio nekilnojamojo turto valdymo.


  2023-08-11

  3 komentarai “Vakarų medienos grupė keičia pavadinimą”

  1. AvatarEdis (IP: 85.232.128.54)

   Matyt kažko prisidirbo.Nėra paprasta pakeisti taip pavadinimą,jei jau ryžtasi,yra ir priežastis.CocaCola visada ir liks Coca Cola,o Snaigė Ir liks Snaigė.Kiek kas besikeistu.O dabar,nesenai susikūrė,o jau keičiasi.Dažniausei plaunant pinigus,ar kitos aferos su pinigais.Kiek teko tai matyt asmeniškai,dirbant daug metų.Arba bankrotas,arba afera.

   • AvatarAnonimas (IP: 85.232.134.106)

    Arba tiesiog suprantamesnis uzsienyje pavadinimas

   • AvatarBirutė (IP: 78.63.40.82)

    Tokie komentarai rodo žemą mentalitetą…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt