P0

Svarbu, Transportas

Paskelbta prestižinio automobilio Klaipėdos merui paieška (8)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-08-28


Klaipėdos miesto savivaldybė po dviejų rinkos konsultacijų paskelbė atvirą viešąjį pirkimą dėl prestižinio lengvojo automobilio nuomos 49 mėnesiams. Maksimali būsimo Arvydo Vaitkaus tarnybinio automobilio kaina neskelbiama.

Pirkimas, kuriam savo pasiūlymus tiekėjai gali pateikti iki rugsėjo 11 dienos, vadinasi „Prestižinių vidutinių lengvųjų automobilių nuoma (automobilio veiklos nuoma su technine priežiūra ir draudimu (mero veiklai)”. Ieškoma išsinuomoti naujo įkraunamo benzininis hibrido: „lengvojo didelio, iki 3,5 t bendrosios masės automobilio, M1 kategorijos”. 

Nuomojamo automobilio variklio galingumas – ne mažiau kaip 110 kW, jis turi atitikti ne žemesnį kaip Euro 6 standartą, keturiais varomais ratais. Automobilyje turi būti neužšąlantis iki -35°C aušinimo skystis, oro kondicionavimo ir šildymo sistema, klimato kontrolė, priekinės ir galinės sėdynės šildomos. Jam turi būti suteikta ne mažiau kaip 36 mėnesių ir ne mažiau kaip 150 tūkst. km ridos garantija. 

Neseniai „Atvira Klaipėda” pranešė, kad Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus per 100 dienų taip ir nesugebėjo pasirinkti prestižinio hibridinio tarnybinio automobilio, „atitinkančio naudotojo statusą saugos ir komforto kriterijus”, o Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, vadovaujama Algio Latako, rugpjūčio 10 d. pasirašė sutartį dėl lengvojo prestižinio automobilio Citroen EC4 pirkimo.

Uosto direkcijos prestižinis automobilis visiškai nenaudoja iškastinio kuro. Panašų automobilį neseniai įsigijo ir Klaipėdos rajono savivaldybė. 

Gegužės pabaigoje Klaipėdos miesto savivaldybės taryba be jokių diskusijų pritarė mero teikimui leisti nuomotis pagal veiklos nuomos sutartis 4 lengvuosius automobilius. Kol kas perkama tik paties mero automobilio nuoma. 

Teigiama, kad vadovaujantis galiojančiais įstatymais, nuomos laikotarpiu ant automobilio kėbulo bus priklijuoti įstaigos logotipai. Buvusio mero Vytauto Grubliausko tarnybinis automobilis taip paženklintas nebuvo.

Reklama: paskola automobiliui


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2023-08-28

  8 komentarai “Paskelbta prestižinio automobilio Klaipėdos merui paieška”

  1. AvatarAnonimas (IP: 83.179.35.248)

   Arturiuk ,Arturiuk kaip blogai kai nesi valdžioje , o dėl mero mašinos koks kieno reikalas , kokios markės bus tas auto tegul perka nors malūnsparni . O kai jūs buvote valdžioje biudžetinius ir europinius pinigėlius taškėt į visas puses kodėl tada tylėjot , teisinguoliai .

  2. AvatarT (IP: 86.100.133.193)

   Apgailėtinas.

  3. AvatarKaimiškos problemos (IP: 84.15.183.228)

   Na va meras neturi laiko spręsti miesto problemas. Juk kaimo ponas su bet kokia karieta nevažinės.

  4. AvatarDariukas (IP: 84.32.205.207)

   O gal vertėtų tuo “išgirtu” vandens autobusu pasinaudoti….. arba naudoti žydru Q7 pasinaudoti- padovanos dar vieną, maža bėda

  5. AvatarGeda. (IP: 88.119.41.104)

   Nesuprantu ,visi pilieciai perka automobilius iš savo atlyginimo ir važiuoja i darba…Ar meras daugiavaikis,invalidas,socialiai remtinas..???

   • AvatarGėda gėdai (IP: 90.135.116.109)

    būti tokiu tuščiagalviu patryyyjotu . Labai didelė gėda . Turėtų būti , deja …jei žmoga drįsta tokį komentarą parašyti , panašu gėdos neturi .

   • AvatarTuščiagalviui (IP: 88.119.41.104)

    Ar bent pats supranti ka parašei?

  6. AvatarVincas (IP: 88.118.201.166)

   Ponie liberale Artūrai, ar Jūsų kolega ir partinis bendražygis liberalas Grubliauskas yra nuskriaustas? Na, nebent kad rinkimus pralaimėjo. Ar Jums Artūrai liberalai moka už tai, kad vietoj Jūsų atėjus naujai bei kitai valdžiai, Jūs apie pateikinėtumet straipsnius su prieskiniais, na jeigu ne žiauriai blogesni už liberalus, bet tokie ale neaiškus negu liberalai, Jūsų draugai?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt