P0

Spyglys

Arūnas Tuma lems Klaipėdos įvaizdį* (2)

Spyglys
2023-09-12


Mero kairioji ranka Arūnas Tuma yra paskirtas Klaipėdos miesto įvaizdžio komisijos nariu. Išsižiojėlis Spyglys nepamena, kad savivaldybės taryba būtų jį delegavusi į šią komisiją, kaip reikalauja jos įstatai. Bet tai jau jo problema…

Garbioje dailininkų, dizainerių, mokslininkų ir kitų eruditų kompanijose atsidūręs Arūnas neturi nei mokslinio laipsnio, nei aukštojo mokslo, nei profkės diplomo, nei meninių gebėjimų ar polinkių (išskyrus meilę automobilių varikliams), tačiau yra labai mokytas žmogus: turi vidurinį išsilavinimą, kurį gavo baigęs „Vėtrungės“ gimnaziją.

Todėl Spyglys džiaugiasi didelius gyvenimo universitetus baigusio šio politinio veikėjo paskyrimu į Įvaizdžio komisiją, kuriai vadovauja jo senas draugelis žymus ne/architektas, savivaldybės patarėjas Kastytis Macijauskas.

Ir skelia tokį moralą: va, dabar tai Klaipėda sublizgės!

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-09-12

  2 komentarai “Arūnas Tuma lems Klaipėdos įvaizdį*”

  1. AvatarMarijus (IP: 90.131.42.124)

   Milijonieriai – kolūkiečiai… Iš “zapovedniko” gyvenvietės … 😁

  2. AvatarT (IP: 86.100.133.193)

   Kolūkis valdo.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt