P0

Kultūra

Ekskursijos po Roberto Narkaus parodą „Geras jausmas“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-14


Rugsėjo 16 d., šeštadienį, 12 ir 14 val. Klaipėdos parodų rūmuose organizuojamos ekskursijos po Roberto Narkaus solo parodą „Geras jausmas“. Parodos kuratorė – Neringa Bumblienė. Ekskursijas ves Erik Vojevodin. Paroda atvira iki spalio 15 d.

Teresės Batokaitės nuotr.

Tai pirmasis tokios apimties ir masto R. Narkaus kūrybos pristatymas Vakarų Lietuvoje, kuriame yra eksponuojami naujausi menininko darbai. Parodoje plėtojamos 2022 m. Lietuvos nacionaliniame paviljone 59-ojoje Venecijos meno bienalėje pristatyto projekto „Gut Feeling“ idėjos. Klaipėda – kaip ir Venecija – įsikūrusi prie jūros. R. Narkaus darbai, parkeliavę iš Italijos, uostamiestyje eksponuojami juos specialiai adaptuojant naujoms erdvėms ir Lietuvos pajūrio kontekstui.

„Geras jausmas“ yra kompleksiškas kūrinys, laviruojantis tarp nuoširdaus siekio pakeisti pasaulį, nenuilstančio tikėjimo bendradarbiavimo pažadu, egocentriškų menininko ambicijų, flirto su finansinėmis struktūromis, technologijų progresu ir humoro. Angliškas posakis „gut feeling“ reiškia nuojautą, pagal primirštą tautosaką ir naujausius mokslinius atradimus, tampriai susiejančią žarnyno ir smegenų veiklas.

Ekskursijas po R. Narkaus parodą ves E. Vojevodin, kuris kartu su Robertu jau dirbo ir Venecijos bienalėje, padėjo įgyvendinti „Gut Feeling“ projektą.

INFORMACIJA

Parodų rūmai (Didžioji Vandens g. 2 ) dirba trečiadienį–sekmadienį nuo 11 iki 19 val. (valstybinių švenčių dienomis nedirba).


  2023-09-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt