P0

Spyglys

Vietoj Mikės – Tomas melagėlis*

Spyglys
2023-09-21


Gerbiamas miesto kultūrininkas, Klaipėdos dramos teatro vadovas Tomas Juočys, tapęs miestelio deputatu, labai negražiai viešai apsimelavo. Klaipėdos miesto tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto posėdyje jis rėžė esą nei Vilnius, nei kiti miestai neturi jokių visuomeninių tarybų ir komisijų, bet puikiausiai dėl to gyvena.

Kadangi nė vienam komiteto nariui nekilo minties pasiguglinti, patikrinant tokią keistą kolegos informaciją, tą už juos nesunkiai padarė Spyglys.

Spyglio moralas: Ai, ai, ai, kaip negražu viešai meluoti, Tomai melagėli, pamirštant, jog gyvename ne viduramžiais ir net ne 20-ame amžiuje.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-09-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt