P0

Miestas

Prieš Kalėdas uostamiestyje vėl žada įrengti čiuožyklą

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-09-23


Savivaldybės viešoji įstaiga „Klaipėdos šventės“ ieško išsinuomoti mobilios ledo arenos komplektą su šaldymo įranga ir aksesuarais. Ji Klaipėdoje turėtų veikti nuo šių metų gruodžio 9 iki kitų metų sausio 7 dienos. 

Atvira ledo arena, paprasčiau vadinama tiesiog čiuožykla, bus 20 m ilgio ir 15 m pločio, su 40 m ilgio ir 2,5 m pločio čiuožimo taku. Ji bus eksploatuojama, jei lauko temperatūra neviršys 10 laipsnių šilumos, dėl saugumo bus aptverta mediniu 1 metro aukščio apsauginiu bortu. 

2019 m. dėl prasto oro čiuožėjams trukdė ant ledo pasklidęs vanduo.

Šios įrangos tiekėjas turės sudaryti sąlygas nuomotis pačiūžas, čiuožėjams asistuos du „pingvinai”. Tiekėjas taip pat turės apmokyti vietos personalą prižiūrėti ir taisyti čiuožyklos įrangą eksploatacijos metu. 

Pasak „Klaipėdos švenčių“ direktorės Eglės Šulskės, ledo arena bus įrengta Teatro aikštėje.

Prisiminus, kad ankstesniais metais Kalėdoms įrengus čiuožyklas miestą temdė lietūs, direktorė juokauja, kad su orais nepasiginčysi – arenoje gali tekti ir braidyti.

INFORMACIJA

Paskutinį kartą mobili čiuožykla Teatro aikštėje buvo įrengta pasitinkant 2019 metų Kalėdas. Tuomet dėl itin prasto oro teko ne kartą atidėti numatytą teatralizuotą ledo čiuožyklos programą. Galiausiai ji vis tiek buvo atidaryta, nors čiuožėjams ir trukdė ant ledo pasklidęs vanduo.


  2023-09-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt