P0

Fotoreportažai, Miestas

Vingio pasažas: darbai vis dar tebevyksta (11)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2023-09-27


Nors rugsėjis buvo itin palankus darbams lauke, tai nepadėjo bendrovei „Stamela” įgyvendinti dar birželį viešai Klaipėdos valdžiai duoto pažado rekonstrukciją vadinamajame Vingio pasaže baigti iki rugsėjo 15 d.

Tiesa, tarp įėjimo į pasažą ir Simonaitytės skvero atsirado informacinė lentelė, kurioje nurodyta, jog rekonstrukcijos darbų pabaiga jau numatyta rugsėjo 30 d.

Palmiros Mart nuotr.

Nors trečiadienio, rugsėjo 27-osios, pavakare jau didžioji dalis vadinamosios stoginės buvo uždengta matiniu stiklu, bendrovės vyrai vis dar intensyviai darbavosi, artėdami prie šio, kaip teigta, paties sudėtingiausio statinio darbų pabaigos.

Tuo metu Simonaitytės skvere vis dar buvo matyti suvežtų žemių ir žvyro krūvos bei tik pradėta formuoti aikštelė. Čia pagal projektą dar turi būti įrengta vaikų žaidimo aikštelė ir tualetas.

Bendra abiejų objektų darbų vertė – 1,6 mln. eurų. Kaip ir kiti panašūs projektai, jis pabrango puse milijono: pradinė sutarties kaina buvo 1,1 mln. eurų.


  2023-09-27

  11 komentarai “Vingio pasažas: darbai vis dar tebevyksta”

  1. AvatarMachno (IP: 51.182.9.150)

   Skaitau liberalios pakraipos žiniasklaida, ir darausi išvados, praeiti savivaldos rinkimuose, pirmą kartą nebalsavau už liberalus. Daugiau už liberalus ir nebalsuosiu. Teisingai buvo sakyta per merų debatus, dėl mokyklos statymo Kretingos g., Klaipėda. Jos statybos max 2 metai, bet stato jau 4, ko taip? Ir visa liberalioji žiniasklaida vers kaltę ant kitos politinės jėgos, nors statybos aibė metų prasidėjo ir vyko liberalus esant valdžioje. Liberalai kaip suprantu, ir kitų net reikalauja stebuklų, o jiems neįvykus, sako kad jų 25-30 metų valdymas Klaipėdoje buvo geriausis.

  2. AvatarPetras (IP: 77.79.44.61)

   Šudas už kosminius pinigus

  3. AvatarKlp (IP: 78.57.200.219)

   Darbu sauga turetu tai pasidomet….

  4. AvatarAsd (IP: 92.68.224.178)

   Kur darbų sauga? Statybininkai vaikšto ramiai aukštyje be apsaugų, sėdi ant atramų. Nėra kultūros visiškai.

  5. AvatarKlaipėdos Žmonės (IP: 90.131.35.166)

   Super tegu remontuoja tvarko kiek tik reikia, svarbu kad ten po stogu neprivistu vel pilna seniu su savo stalais ir uzdaro praejima uztrauskit jiems ten sedet kiek gali praeit neimanoma ir dar tas ” kvapas ” nevisi toleruoja ji … ugh jei nori prekiaut savo daiktais tam turgus yra o ne takelis tarp parduotiuviu …

  6. AvatarHusky (IP: 84.15.181.46)

   Paprasta išeitis-mokėti pinigus tik už atliktus darbus,o ne iškart

  7. AvatarKlaipėdskas (IP: 86.38.72.26)

   Gerai tempia laiką, kažkas gerai uždirbs. Runkeliai palauks – pas juos juk nėra pasirinkimo.. 😉

   • AvatarTaip ir gyvename (IP: 90.131.44.71)

    Politikai, eidami į rinkimus per daug žada, prižada, bet finansiniai resursai sustabdo išsvajotas galimybes, nors ir turi gerų tikslų. Politinis gyvenimas vyksta švytuoklės principu. Po ketverių metų rinkėjai gali pasirinkti kitus kandidatus į valdžią. Todėl neidealizuoju nė vienos politinės partijos. Norėdami įrodyti, kaip jie myli rinkėjus ir rūpi miesto problemos – kritikuoja vieni kitus ir tai pasaka be galo. Skeptiškai žiūriu į partijas, o tragiškiausia, kad politikai laksto iš vienos partijos į kitą ir ar tai moralu?

  8. AvatarO aš manau taip , (IP: 90.138.79.171)

   tai yra akivaizdus pavyzdys savivaldybės klerkams ir merui ar galima pasitikėti tokiais ” statybininkais ir jų kontoromis ” . Pamenu ir aš , kada meras paklausė apie terminus ir ar jie tikrai sugebės darbus atlikti lauku , meras buvo patikintas – spės . Meras dar akcentavo – gyventojai mato . Deja , o buvusiems liberaliems tiko .

   • AvatarManyk ir toliau (IP: 90.131.46.245)

    Niekam nepatinka ilgai trunkantis objektų pridavimas ir darbų kokybė. Bet tokia realybė. Politiškai angažuoti komentarai tikrai nepagreitins statybų pabaigos!

  9. AvatarAnonimas (IP: 86.100.66.158)

   Desimtmecio projektas… darbų tempai įspūdingi..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt