P0

Uostas ir jūra

Būsimiesiems laivų korpusų surinkėjams – piniginės stipendijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-09


Vakarų laivų gamyklos (VLG) įmonių grupė skyrė pinigines stipendijas Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro moksleiviams, pasirinkusiems laivų korpuso surinkėjo profesiją. Sutartys pasirašytos su devyniais pirmakursiais.

Vardines stipendijas gaus devyni jaunuoliai, kurie buvo atrinkti pagal mokymosi rezultatus ir motyvacinius pokalbius. Moksleiviai kas mėnesį gaus po 200 еurų. Ateityje tokių stipendijų gali tikėtis ir daugiau jaunuolių.

„Mums labai svarbu, kad jaunimas rinktųsi inžinerinio profilio specialybes, kurios yra itin reikalingos ir perspektyvios. Nuolat skiriame dėmesį savo srities – jūrinės inžinerinės pramonės – profesijų populiarinimui. Jaunimą jas skatiname rinktis, ne tik sudarydami sąlygas atlikti praktiką, o vėliau įsidarbinti, bet ir prisidėdami prie šios krypties specialybių studentų gyvenimo kokybės pagerinimo studijų metu ir taip sudarydami sąlygas skirti dar daugiau dėmesio profesinių žinių gilinimui. Tikimės, kad mūsų įsteigtos stipendijos bus viena iš paskatų rinktis šį profesinį kelią ir ateityje prisidėti prie unikalių laivų statybos ar remonto projektų įgyvendinimo, taip kuriant vertę jūrinės inžinerijos srityje“, – pranešime cituojamas Arnoldas Šileika, Vakarų laivų gamyklos (VLG) įmonių grupės gen. direktorius.

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro direktorius dr. Egidijus Skarbalius dėkojo socialiniams partneriams už rodomą dėmesį jų moksleiviams.

Uosto vidus kompas

„Šios piniginės stipendijos yra tikrai puiki paskata moksleiviams tobulėti, siekti geresnių mokymosi rezultatų ir savo ateitį projektuoti čia, Klaipėdoje, kur sėkmingai veikia laivų statybos ir remonto pramonė. Stengiamės, kad besimokantieji mūsų centre įgytų kuo daugiau praktinių žinių ir įgūdžių, todėl į darbo rinką jie gali įsilieti iš karto, vos gavę baigimo diplomą“, – sakė jis.


  2023-10-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt