Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-10-17 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, pirmadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija buvo patvirtinta 600 žmonių, iš kurių antrą kartą užsikrėtė 156 asmenys, trečią – 28. Klaipėdoje pirmadienį susirgo 17 žmonių, iš kurių 5 antrą kartą.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 13,4 proc., uostamiestyje jis padidėjo 2,2 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 67,1 iki 59,9 atvejo ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių yra 12-oje vietoje. Šalyje šis rodiklis paaugo nuo 117,1 atvejo iki 122.
Blogiausia situacija išlieka Molėtų rajono savivaldybėje, o geriausioje pozicijoje yra Plungės rajono savivaldybė.
Šalyje praėjusią parą sirgo 4851 žmonių – 238 daugiau nei sekmadienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius padidėjo nuo 148 iki 152.
Praėjusią parą mirtis nuo COVID-19 užfiksuota Panevėžio miesto savivaldybėje ir netekčių skaičius šiuo metu yra 9720. Klaipėdoje 428 mirčių skaičius nesikeičia nuo pavasario.
Pirmadienį šalyje paskiepyti 646 žmonės. Iš jų 637 skiepijosi pakartotinai. Tuo metu Klaipėdoje pakartotinai paskiepyti 8 asmenys.
Parašykite komentarą