P0

Spyglys

Nebelaiko nervai net pozicijai* (9)

Spyglys
2023-10-25


Kai jau mainos rūbai margo svieto, tai jau konkrečiai.

Ir į anos kadencijos pabaigą nebebuvo galima suprasi, kas mūsų miestelyje pozicija ar opozicija. O šioje tokie bajeriai prasidėjo iš išskaičiavimo padarytam politiniam kūdikiui nesulaukus nė metelių.

Kad oficialų opozicijos lyderio titulą turintis konservatorius Ugnius Radvila su aniuolais šnekasi, o ne konstruktyvią kritiką reiškia, jau buvo viešai pastebėjusi ir vieną ilgiausių buvimo opozicijoje stažą turinti ekspolitikė Nina Putiekienė.

Matyt, tonas geras užduotas, nes anam įkandin dar saldžiau trečiadienį pragydo ir jo kolega Aidas Kaveckis.

„Skirtingai negu sportininkams, kultūrininkams reikalingas arbitras. Toks arbitras gali būti tiktai meras. Siūlau tą klausimą atiduoti merui ir tegul jis jį išsprendžia”, – pareiškė praeityje Nr. 1 Klaipėdos konservatoriumi buvęs politikas. 

Tokia bilibarda galutinai sunervino vieną iš Klaipėdos politikos veteranų – raudonąjį liberalą Arvydą Cesiulį – ir žmogus viešai skėlė, ką mano apie tokius politinius performansus. 

Bet kažkodėl netruko ištrinti šią vieną geriausių per pastaruosius 33 metus mūsų miestelio politinių įžvalgų.

Laimei, Spyglys spėjo ją įamžinti ir perduoda nūdienos bei ateities politologų analizei.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose


  2023-10-25

  9 komentarai “Nebelaiko nervai net pozicijai*”

  1. AvatarPonui politikui Cesiuliui (IP: 90.135.35.244)

   buvusiam liberalui – liberaliam- socialdemokratui , manau reikėtų savo ” liežuvio skoniu ” rūpintis po virsmo į socialdemokratus . Pasišlykštėjau .

  2. AvatarNemalonus politinis liberalus personažas (IP: 90.135.35.244)

   Liberalas lieka chamu liberalu ir nesvarbu į kokią partiją perbėgo ? Išsilavinęs , KU lektorius , o kalba kaip patvorinis ? Ar be ” laižymo ” nesugeba sakinio suregzti ? Fui….niekada nepasitikėjau politiniais perbėgėliais . Socialdemokratų gėda . Niekada už jus nebalsuosiu .

  3. AvatarŽinoma (IP: 90.131.38.30)

   Baigėsi Cesiuliui vicemero dienos. Todėl nervai ir nelaiko. Su Grubliausko ir Ce kompanija net labai laikė.

  4. AvatarPatarimas opozicijai (IP: 78.61.18.79)

   Cesiulis pagaliau prabilo apie apgailėtiną opoziciją. Opozicija, kada atsibusite, darykite rokiruotę kuo greičiau, nes Klaipėdos miesto tarybos opozicijos konservatorių frakcijos lyderis , atleiskite už atvirumą, yra vienas vargas.

  5. AvatarVytas (IP: 78.61.189.152)

   Tikra ties aparašyta – tiesisi į dešimtuką! Kokie ten konservatoriai opozicija? Mėmės ir tiek! Arba kaip Rusijoje – opozicija yra komunistia ir žirinovskininkai…) Jeigu ne liberalai su Budinu – visai Klaipėda būtų Baltarusija.

   • AvatarVytui (IP: 90.131.32.15)

    Daugumos pozicija- Yra viena tiesa ir kitos negali būti!

   • AvatarVincas (IP: 188.69.59.134)

    Konservatoriai, liberalai ir jų žiganai puikiai žino, kad jei jau savivaldybėse, Kaune jau kelis kartus, Klaipėdoje šia kadenciją, kai visą gyvenimą buvo valdžioje, rinkimus pra…..o, o matosi, kad pra…..s jie rinkimus ir seime, tai tokie dalykai ir dedasi, žut but reikia buti valdžioje, čia žmonės na be valdžios, negali psichologiškai, galimai, labai veikia.

   • AvatarTomuks (IP: 78.57.230.227)

    Apie Budina gal geriau nereikia….. saugoti Klaipėdą nuo tokių liberalų kaip Budinas, Taraškevičius, Grubliauskas ir kiti.
    Klaipėdą valdė n. metų ir to viso gėrio pasiekimus matome dabar…. ir dabar pasiryžę keisti partijas / įdealogijas :] labai lengvai. Liberalas patampa socdemu :] arba kitas amžinas valdžioje Taraškus nepartiniu komiteto dalyviu 😀 vat tau ir riberalai….

    Praeis keturi metai – vat tada darbus žiūrėsim Vaitkaus su kompanija atliktus darbs.

  6. AvatarAčiū (IP: 78.61.18.79)

   Taiklu, nors kažkas įgarsino tiesą.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt