P0

Politika

Klaipėdos meras pasitiki tik valdininkais (atnaujinta) (14)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-10-30


Iš VšĮ „Klaipėda ID” valdybos uostamiesčio meras Arvydas Vaitkus išbraukė Eimantą Kiudulą, Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovė generalinį direktorių, Vydūną Trapinską VšĮ „Investuok Lietuvoje“ talentų plėtros komandos vadovą ir Jolantą Girdvainę, Klaipėdos pramonininkų asociacijos administracijos direktorę. Į naująją valdybą meras paskyrė tik valdininkus – verslo, visuomenės atstovų joje nėra.

Iki šiol šioje valdyboje dar dirbo du Savivaldybės administracijos patarėjai – Ričardas Zulcas ir Reda Švelniūtė. Valdybos nariai šioje įstaigoje dirbo neatlygintinai.

Mero potvarkis, kuriuo iš naujo suformuota VšĮ „Klaipėda ID” valdyba, nėra viešai paskelbtas, bet dabar jau buvę valdybos nariai „Atvirai Klaipėdai” patvirtino jį gavę. Kai kurie iš jų sako, kad buvo įspėti iš anksto, tačiau diskusijos su meru nebuvo, pokyčių priežastys jiems yra nežinomos.

Eimantas Kiudulas, paprašytas pakomentuoti šį faktą, sakė: „Neturiu ko komentuoti… Per ilgai užsibuvau”.

Minėti asmenys į šios savivaldybės įstaigos valdybą buvo paskirti 2022 m. lapkritį. Tiek savivaldybės, tiek „Klaipėda ID” interneto portaluose duomenų apie pokyčius taip pat dar nėra paskelbta. Nėra jų ir Registrų centro duomenų bazėje.

Įstaiga nuo 2022-ųjų pavasario, kai pasitraukė Eglė Songailienė, vis dar neturi ir nuolatinio vadovo. Nuo rugpjūčio 18-osios laikinai šias pareigas eina Raimonda Masalskienė. Ji, beje, buvo paskirta laikinai tuo metu mero įgaliojimus turėjusio miesto tarybos nario Tomo Juočio. Iki tol įstaigai laikinai vadovavo Kristina Postornak.

„Klaipėda ID” darbuojasi viešinant miesto investicinį patrauklumą bei pritraukiant aukštos pridėtinės vertės darbo vietas kuriančias įmones.

ATNAUJINTA. „Atvira Klaipėda“ gavo atitinkamą mero potvarkį, kuriame numatyta, kad ketverių metų laikotarpiui įstaigos valdybą sudarys vicemerai Algirdas Kamarauskas ir Vaida Raugelė, Savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas, jos Ekonominės plėtros grupės vadovė Jūratė Sokolova ir R. Zulcas.


  2023-10-30

  14 komentarai “Klaipėdos meras pasitiki tik valdininkais (atnaujinta)”

  1. Avatarvel (IP: 78.57.210.137)

   nereikia issisukinieti is konkreciai reiskiamos temos, gerbiami miesto savivaldybes tarnautojai .Kokia kose anie isvire ,tai tai A.VAITKAU siuo viralo manau ilgai atsirugs. visi ,,protingi ,, vadinami liberalines paziuros jau seniai pedas laukos sumete.

  2. AvatarAntėja (IP: 86.38.153.25)

   Mes išrinkome merą.Juo pasitikime.Jo kompetencija puiki.Tad labai puikiai jis tvarkosi.Mes pritariame jam.Nes jis viską daro mūsų gyventojų naudai.

   • AvatarKėdukes pastumkite kitiems (IP: 78.62.147.40)

    Tikrai, ir Meru ir Taryba daugelis tikai pasitikime. Permainos ženklios, o apie pakeitimus labai sąžiningai pasakė pats E. Kiudulas” užsisėdėjome”. Taigi, pailsėkite, pagaliau sėdėti nebereikės… Taip ir toliau linkiu Miesto politinei valdžiai!

  3. AvatarKlaipėdos vaitkus (IP: 192.142.128.136)

   Ko norėt – Kolchozas visada liks kolchozu – jiems tik juostelės perkirpinėt ir kaimetišką diktatūrą palaikyti, varguoliai ir dvasios ubagai paėmė valdžią Klaipėdoj😭

  4. AvatarPetras (IP: 78.57.207.95)

   Kas čia neaišku? valdininkai pritars visiems mero norams ir galimai neleis nieko komentuoti… Fantastika

   • AvatarPetrui, Jonui ar Antanui (IP: 90.131.38.30)

    Petrai, VŠĮ savininkas yra savivaldybė. Klaipėdai ID faktiškai be jokio konkurso skiriamos savivaldybės biudžeto lėšos. Savininkas susigrąžina realią pinigų naudojimo kontrolę. Kas blogai?

   • Avatar? (IP: 88.119.156.187)

    kam jums tie pinigai jei jūs neturite fantazijos ?

   • AvatarKas dėl fantazijos (IP: 90.131.38.30)

    Su fantazija leidžiant pinigus Klaipėda ID nevargsta. Vienas investuotojas ( kuris ir taip ateina) – 1 milijonas. Taip kad fantazijos užtektinai. O va pinigų – vis maža.

  5. AvatarLiberalus cinizmas ...POLITIKOJE (IP: 90.135.35.244)

   ” pamiršo ” akcentuoti , jog Klaipėdoje įsibėgėja patariamųjų grupių formavimo procesas ? 😉😂

   • AvatarLiberalas apžvalgininkas (IP: 90.135.35.244)

    30 d. domisi VšĮ valdybos pokyčiais , o VE dar spalio 26 d . skelbia ____ Pirmoji patariamoji grupė jau sudaryta – patvirtinti Klaipėdos miesto verslo aplinkos grupės nuostatai bei personalinė sudėtis. Verslo grupėje dirbs 11 narių – Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Klaipėdos pramoninkų asociacijos, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos, Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovės, Klaipėdos verslininkų senamiesčio sąjungos atstovai. ________ P.S. panašu meras pasitiki ir verslininkais 🙂

  6. AvatarLiberalus cinizmas ... (IP: 90.135.35.244)

   pagaliau Klaipėda turi merą, kuris SUVOKIA kas gali “atvesti “į miestą verslus . Kokią konkrečiai pridėtinę vertę miestui atnešė ponai atleistieji ? Panašu pokyčių tikrai reikia . Įstaiga neturi nuolatinio vadovo ? Matyt ir nereikia ? 😉 Verslo pritraukimu visų pirma turi rūpintis politikai ir jų sprendimai . Ką gali verslas ar jų atstovai valdyboje , jei nėra politinio pritarimo ? Mano tokia nuomonė . Liberalo apžvalgininko akcentai man kaip visada abejotini .

   • Avatarproto bokštui (IP: 82.135.193.221)

    Jo sušvito ir sužino žemaitaitininko komentaras savo erudicija ir intelektą parodėt tikrai….

   • AvatarT (IP: 188.69.107.212)

    Nejuokinkit su savo išvadomis,jos visiško dioetanto, kaip deja ir mero sprendimai.

   • AvatarŠvieskitės liberalieji bemoksliai (IP: 90.131.42.79)

    Klaipėda ID – tai daugiafunkcinis paslaugų centras verslui, investuotojams ir talentams, kurį ĮSTEIGĖ KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖ  . Agentūra SIEKIA užtikrinti, kad Klaipėdos investicinė aplinka atitiktų modernaus verslo poreikius, auginti miesto ekonomikos strategijoje numatytas prioritetines kryptis, viešinti miesto investicinį patrauklumą bei sudaryti sąlygas Klaipėdoje dirbti ir gyventi aukščiausio lygio specialistams.  ______P.S. jei ĮSTEIGĖ Klaipėdos savivaldybė , tai ir valdybą formuoja politikai , nes jie yra rinkti klaipėdiečių ir jų rūpestis STEBĖTI ar tinkamai panaudojamos klaipėdiečių lėšos , matyti iš ” arti ” kaip dirba agentūra ir ar tinkamai viešina miesto investicinį patrauklumą ir t.t . 🙂 Puikus mero sprendimas . Aš dar pamenu istoriją su ženklu , kuri turėjo ir panaudotų eurų sumą . 😉

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt