P0

Spyglys

Ar „Klaipėdos energija” įdarbins Arūną Liubinavičių?* (1)

Spyglys
2023-11-11


Uostamiesčio savivaldybės valdoma „Klaipėdos energija” paskelbė konkursą komunikacijos specialistui, kuris turėtų užsiimti „vieningos vidinės ir išorinės komunikacijos strategijos formavimu, vystymu bei įgyvendinimu”. Ir, aišku, palaikyti ir kurti tobulą klaipėdiečių butus šildančių energetikų įvaizdį. Įvaizdžio kūrėjui siūlomas nuo 2230 iki 3140 eurų atlyginimas ant popieriaus. Kai tuo tarpu inžinieriui gamybos resursų ir šilumos apskaitai siūlomas tik 1400 – 1650 Eur, irgi ant popieriaus.

Spyglys mano, kad geriausiai komunikacinį darbą galėtų atlikti jo mylimas Arūnas Liubinavičius, jau įsidarbinęs kadaise aštuonkoju vadintame KRATC’e.  Pastarasis juk neprieštarautų. 

O kol Arūnas svarsto, savivaldybė jam mestelėjo menkus 4,2 tūkstančio eurų, kad atliktų kažkokius ritualus, susijusius su Europos atliekų mažinimo savaitės minėjimu. 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-11-11

  Vienas komentaras apie “Ar „Klaipėdos energija” įdarbins Arūną Liubinavičių?*”

  1. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.209.168)

   Jei įdarbins galimai bus ka vogt.Klērkas ,klērkui ,galimai kartu bus lengviau vogt.Spalvota ,eilēmīs ir nelabai gražiai posakiais apipinta šito klērko biografija.”.(prie lovio,kad ir nesvarbu ,kokia kēdē ,kad pritilpt.,savi ,saviem.)”.Turtinga ta mūsų Lietuva kad ir ne visais išmintingais klērkais.”(svarbu ,kēdē,pareigos,o vairalazde ,galimai vairuosim į ta puse ,kur gera ir šilta ,kaip tom pasakēčioj)”.Kaip eilēraštuke ,kur vējelis pučia,ten berželis linksta.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt