Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-11-11 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, penktadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 525 žmonėms, iš kurių antrą kartą užsikrėtė 108, trečią – 16. Tarp susirgusiųjų buvo 30 klaipėdiečių: 4 užsikrėtė antrą kartą, du– trečią.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 54,2 proc., uostamiestyje – net 96,5 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, nuo 152,6 atvejo paaugo iki 168,4 ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių dar per dvi pozicijas pablogino savo padėtį, nukritęs jau į 25-tą vietą.
Šalyje šis rodiklis padidėjo nuo 219,1 iki 223,6 atvejo. Pakruojo rajoną iš blogiausios situacijos išstūmė Jurbarko rajono savivaldybė, o geriausioje po dviejų dienų pertraukos vėl atsidūrė Kalvarijos savivaldybė.
Šalyje praėjusią parą sirgo 9103 žmonės – 528 daugiau nei prieš parą. Klaipėdoje užsikrėtusiųjų nuo 310 padidėjo iki 347.
Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuota ir bendras tokių netekčių skaičius šalyje išlieka 9748. Klaipėdoje 428 mirčių skaičius nesikeičia nuo pavasario.
Penktadienį šalyje paskiepyti 1099 žmonės, iš jų 1073 skiepijosi pakartotinai. Klaipėdoje visi 28 vakcinuotieji tai darė pakartotinai.
Parašykite komentarą