P0

Miestas

Sustabdyti Klaipėdos šilumos ūkio specialiojo plano rengimo darbai (3)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-11-11


Klaipėdos miesto šilumos ūkio specialusis planas turėjo būti parengtas iki šių metų pabaigos, tačiau šiemet rugpjūtį jo rengimo terminas pratęstas 2 mėnesiams, o spalio pabaigoje sutartis dėl jo rengimo sustabdyta.

Sutartį dėl šilumos ūkio specialiojo plano parengimo savivaldybė su UAB „Atamis“ pasirašė dar praėjusių metų spalio 3 dieną. Sandorio vertė –  45,8 tūkst. eurų.

Šio plano rengimo tikslas – reglamentuoti aprūpinimo šiluma būdus ir (arba) naudotinas kuro bei energijos rūšis šilumos gamybai gyventojų ir kitų vartotojų teritorijose. Taip pat, įgyvendinant Nacionaliniame pažangos plane nustatytus sprendinius ir priemones, siekiama suformuoti ilgalaikes savivaldybės šilumos ūkio modernizavimo ir plėtros kryptis.

Planuojant buvo keliami uždaviniai plėtoti šilumos ūkio inžinerinę infrastruktūrą ir numatyti jos plėtrai reikalingas teritorijas, esant poreikiui – konkrečias vietas ir plotus žemei visuomenės poreikiams paimti. Taip pat planuotojai turėtų konkretizuoti Klaipėdos miesto bendrojo plano sprendinius,  nustatyti centralizuotos šilumos tiekimo plėtros teritorijas ir kita.

„Stabdyti sutarties vykdymą, kol bus teritorijų planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (TPDRIS) atliktos sprendinių derinimo procedūros su teritorijų planavimo sąlygas išdavusiomis institucijomis”,- rašoma tarp savivaldybė ir UAB „Atamis“ pasirašytame antrajame papildomame susitarime prie minėtos sutarties.

Pirmajame papildomame susitarime dėl sutarties įvykdymo termino pratęsimo tokio veiksmo priežastys nebuvo nurodytos.

O Klaipėdos miesto savivaldybės teritorijos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros plano koncepcijos sprendinius šių metų spalio 19 d. savo įsakymu jau patvirtino Savivaldybės administracijos direktorius. Šio plano parengimo paslaugos tarptautinį viešojo pirkimo konkursą laimėjo UAB „Plentprojektas”, pasiūliusi 167,7 tūkst. eurų vertės paslaugas.


  2023-11-11

  3 komentarai “Sustabdyti Klaipėdos šilumos ūkio specialiojo plano rengimo darbai”

  1. AvatarNu ka, nestebina (IP: 188.69.79.186)

   Vel Vaitkus ir Co stabdo projektus. O parkingas po Atgimimo aikste dar juda?

   • AvatarO mane vis dar stebina (IP: 90.135.35.244)

    NESUVOKIANTYS TEKSTŲ ! Kaip galima ką nors planuoti ( kaip norėjo liberalieji ir konservatoriai ) jei ! ___Stabdyti sutarties vykdymą, KOL BUS TERITORIJŲ PLANAVIMO RENGIMO informacinėje sistemoje (TPDRIS) atliktos sprendinių derinimo procedūros su teritorijų planavimo sąlygas išdavusiomis institucijomis”,- rašoma tarp savivaldybė ir UAB „Atamis“ pasirašytame antrajame papildomame susitarime prie minėtos sutarties. _____P.S. O man patinka DARBŲ EILIŠKUMAS , o ne belekaip ir belekur . Suplanavo , atkasė – užkasė , paskui atsiminė , kad dar tą reikia padaryti , tada vėl atkasė …ir taip toliau …Fui…liberalieji ….klaipėdiečių biudžeto taškytojai …

   • AvatarNesuprantate elementarių dalykų , (IP: 90.131.36.87)

    kur tokiems suprasti kodėl ir pagal kokią sutartį turi būti tas garažas …vargetos …

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt