P0

Spyglys

Prie Nemuno kitas išaušo jau rytas* (3)

Spyglys
2023-11-12


Žymusis politologas futurologas Spyglys, dar menantis žilą senovę, be galo nudžiugo sužinojęs, jog dalies klaipėdiečių numylėtinis Remyga, šeštadienį įkūręs neva naują partiją, ją pavadino ne kaip kitaip, o „Nemuno aušra”.

Pavadinimas Spygliui priminė nostalgija dvelkiančią jo jaunystės laikų populiariąją dainą „Prie Nemuno kitas išaušo jau rytas”, kurioje buvo šlovinamas garbingas sovietmetis, vedantis lietuvių liaudį į šviesią ateitį.

Politologo futurologo Spyglio pranašystė: tas, kas mena garbingą praeitį, tam ateities kelią nušvies Nemuno aušra, kaip ir buvo dainuojama senovinėje dainoje: „Prie Nemuno kitas išaušo jau rytas į ateitį šviesią mus veda keliais”…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-11-12

  3 komentarai “Prie Nemuno kitas išaušo jau rytas*”

  1. AvatarOkupantai prusu žemes (IP: 90.131.33.75)

   Agirdi jus ku..va prusijos okupantai nuokada klaipeda lietuvos kraštas tiksliau butu sakyt aneksuotas jusu žeme link švekšnos durnyno ten tikras rubežis lt ožu krašto

  2. AvatarSkautų gatvė (IP: 139.177.147.164)

   remyga visais įmanomais būdais atidirbinėja kremliaus rublius? Kita vertus – o Klaipėdos “Ištikimiesiems” – viskas OK, ar sėdi vienoj kremlinėj valtyje su remyga?

  3. AvatarJooo.... (IP: 78.61.100.125)

   Spyglys neturi sau lygių …., ŠAUNU !!!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt