P0

Regionas

Pristatys Klaipėdos krašto tarpukario kiną (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-16


Lapkričio 23 d., ketvirtadienį, 17.30 val., Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje įvyks renginys „Klaipėdos krašto tarpukario kinas“, kuriame kultūrologas, žurnalistas, kino prodiuseris Kęstutis Meškys pristatys Klaipėdos krašto tarpukario kino istorijos fragmentus, papasakos apie to meto kino kultūrą, ypatingas iš Klaipėdos krašto kilusių žmonių kūrybines paieškas Lietuvoje ir net Holivude.

Renginio metu bus pristatyta Kęstučio rengiama knyga „Klaipėdos karšto kinas. Faktai. Vardai. Kontekstai“. Vakaro metu lankytojai išgirs būsimos knygos ištraukas, garsius Vakarų Lietuvos krašto – kino žvaigždžių vardus, žiūrės filmų fragmentus, fotografijas.

Lankytojai taip pat kviečiami apsilankyti Palangos Burmistro Jono Šliūpo muziejuje atidarytos parodos „Tapatybė ir forma: Kazio Varnelio kūryba“ lydimuosiuose renginiuose, kuriuose unikalių dailininko Kazio Varnelio opartinių kūrinių ir etnografinės tekstilės ekspozicijų aplinkoje bus kalbama apie istorijos ir gyvenimo kryžkelėse atsidūrusių Lietuvos žmonių tapatumo paieškas kūryboje ir kasdienybėje, dalinamasi istorijomis, muzika, eilėmis ir šiluma.

Registracija į renginį – čia.

Pokalbį su K. Meškiu skaitykite čia.


  2023-11-16

  Vienas komentaras apie “Pristatys Klaipėdos krašto tarpukario kiną”

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt