P0

Svarbu

„Atviros Klaipėdos“ spalis: paskutinis kartas

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2023-11-22


Šį spalį „Atvira Klaipėda“ kaip ir kitos žiniasklaidos priemonės paskutinį kartą sulaukė Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SPRF) paramos, skiriamos jo ekspertų įvertintiems kultūriniams projektams.

Jau praėjusį mėnesį rašiau, kad toliau, kaip ir visi kiti kolegos gyvename nežinioje –  SPRF Seimo valia pakeisiantis Medijų rėmimo fondas pagaliau turi vadovą, o daugiau – jokių žinių. Nei kaip rems, nei ką rems. Taigi, nuo kitų metų „Atviroje Klaipėdoje“ tikrai neliks jau tradicija tapusių savaitgalio rašinių apie mūsų miesto ir krašto istoriją. Šie kultūriniai-istoriniai projektai buvo papildoma finansinė paspirtis, nors ir reikalaudavo daug papildomo laiko – jaučiu atsakomybę prieš mokesčių mokėtojus, kurių pinigai remiamos tokios kultūrinės idėjos, tad kiekvieną tokią publikaciją rengdavau kruopščiai ir atsakingai. Pačiam visada būdavo didžiulis malonumas kapstytis po mylimo miesto istoriją, visgi neliekant tokio finansavimo tai daryti galimybės nebebus būtent dėl didžiulių laiko sąnaudų.

Vis dar nėra aišku ir kada tokius konkursus skelbs naujoji miesto valdžia – vadinamąją kultūros ir meno politikos formavimo darbo grupę dar tik ruošiamasi sukurti, o kada pajudės visi kiti biurokratiniai reikalai…

O praėjusio mėnesio „Atviros Klaipėdos“ finansiniai reikalai atrodo taip: gavome 8850 Eur pajamų, kurias sudaro 650 Eur juridinių asmenų pervedimai už paskelbtas nuorodas ir banerius, 500 Eur gauti kaip juridinių asmenų parama, 803 Eur dydžio paramą skyrė fiziniai asmenys, 2747 eurai – tikslinė Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo parama projektams „Ką pasakoja archyvas“ ir „Centrinis archyvas – kodas Klaipėda“, 4150 Eur pervedė Vokietijos ambasada Lietuvoje rusiškos naujienų rubrikos projektui.

Spalį išleidome 5634 Eur:

Atlyginimas žurnalistams – 2240 Eur
Bankiniai mokesčiai – 12 Eur
Mobilusis ir interneto ryšys – 54,46 Eur
Duomenų saugyklų nuoma – 11,12 Eur
Autobuso bilietai – 52 Eur
Paramos administravimo paslaugos – 0,86 Eur
Vertimo į rusų kalbą paslaugos – 719,27 Eur
Kuras – 53,47 Eur
Buhalterijos paslaugos – 80 Eur
Sodros mokesčiai – 488,88 Eur
Gyventojų pajamų mokestis – 402,87 Eur
Alga redaktoriui – 1158,25 Eur
Serverio nuoma – 140,82 Eur
Fotografo paslaugos – 70 Eur
IT paslaugos – 150 Eur.


  2023-11-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt