P0

Spyglys

„Klaipėda ID” atėjo liūdni ir alkani laikai*

Spyglys
2023-11-22


Nepaisant geros žinios, kad „Klaipėda ID” moderuojant sukurtas uostamiesčio vizualinis identitetas buvo auksu įvertintas tarptautiniuose Art Directors Club of Europe (ADCE) ir European Design Awards dizaino apdovanojimuose, jai atėjo sunkūs ir alkani laikai. Antai, rugsėjo 25 d. ši įstaiga vienam seminarui krautuvėje maisto prekių įsigijo tik už 1 eurą ir 35 centus. Kai už tiek nepavyko net pelytės alkio numalšinti, toj pačioj krautuvėj nusipirko maisto dar už 52,48 euro. 

Liūdnos mišios moterėlės ir vyrukai, taip sakant… 

O kad ateityje ir tiek nebūtų išpūstijama, meras Arvydas Vaitkus išmetė iš šio įstaigosvaldybos Eimantą Kiudulą, Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovė generalinį direktorių, Vydūną Trapinską VšĮ „Investuok Lietuvoje“ talentų plėtros komandos vadovą ir Jolantą Girdvainę, Klaipėdos pramonininkų asociacijos administracijos direktorę. 

Į naująją valdybą meras skyrė tik valdininkus. O šie tai jau tikrai žino kaip už valdiškus pinigus sočiai visokių seminarų dalyvius pamaitinti.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-11-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt