P0

Spyglys

„Klaipėdos energija” konsultavo Uosto direkciją sporto klausimais* (1)

Spyglys
2023-11-23


Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija iš uostamiesčio savivaldybės valdomos AB „Klaipėdos energija nusipirko „Sporto komplekso ir sportininkų konsultavimo paslaugas”. Jos buvo suteiktos šių metų rugsėjo 18 d. ir įvertintos beveik 138 eurais.

Kuriuos Direkcijos sportininkus – savus ar samdytus – šilumininkai konsultavo, neskelbiama.

Todėl Spygliui kilo gana rimtas įtarimas: ar nebus koks uosto šulas už tuos pinigėlius garsiojoje „Klaipėdos energijos” pirtelėje pasiturškęs? Nieko tokio, juk visi savivaldybės klerkai ten turškiasi. Tik kam reikėjo tokią miglą apie konsultacijas pūsti?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-11-23

  Vienas komentaras apie “„Klaipėdos energija” konsultavo Uosto direkciją sporto klausimais*”

  1. AvatarJooo.... (IP: 78.61.100.125)

   Ar čia ne tie patys veikėjai, Urbanistikos ir architektūros skyriaus vyriausiasis specialistas A. Smaguris, anksčiau dirbęs „Klaipėdos energijoje”, ir jo sūnus Giedrius, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Statybos ir eksploatacijos departamento direktorius, kurie sakė nežinantys, kaip gi nutiko, kad jų automobilis atsidūrė energetikų dirbtuvėse, o Klaipėdos meras, A. Vaitkus, esantis ir savivaldybės įmonių akcijų valdytoju, paklaustas, ar A. Smaguris beturi jo pasitikėjimą eiti „Klaipėdos energijos” valdybos nario pareigas, atsakė trumpai ir aiškiai: „Ne”. Pasak mero, jis inicijuos šio tarnautojo atšaukimą ir tebešaukia iki šiolei, tai kodėl nepasimaudžius ir garsiojoje „Klaipėdos energijos” pirtelėje , juo lab, kad Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija iš uostamiesčio savivaldybės valdomos AB „Klaipėdos energija nusipirko „Sporto komplekso ir sportininkų konsultavimo paslaugas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt