P0

Regionas

Jono Šliūpo muziejuje – „dzūkodelikos“ su Roku Kašėta

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-27


Gruodžio 1 d., penktadienį, 17.30 val., Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus (Vytauto g. 23A) kviečia į jaukų pokalbių ir muzikos vakarą su dainų autoriumi ir atlikėju, išskirtinės muzikos –„dzūkodelikos“ – kūrėju Roku Kašėta. Rokas pasidalins savo tapatumo paieškos istorija, santykiu su dzūkų etnografija kūryboje ir kasdienybėje. Vakaro metu skambės šiuolaikinis folkloras – Roko dzūkiškai atliekamos dainos. 

Daug keliavęs po pasaulį Rokas Kašėta sikūrė kaime Varėnos rajone, organizuoja dzūkų kultūros festivalius, koncertuoja, populiarina senąsias etnografines tradicijas, kuria ir gyvena dzūkiškai. Roko nuoširdumas ir tikrumas, kūrybos unikalumas traukia įvairią auditoriją. Etnografinės ir šiuolaikinio gyvenimo jungtys inspiruoja rekonstruoti kiekvieno mūsų atmintyje pasislėpusius etno motyvus, kurti naujus atsiminimus. Renginį moderuos kūrybininkė, Klaipėdos jaunimo teatro marketingo vadovė Toma Liutikė.

Renginys nemokamas.

Tai trečioji lapkričio 8 d. Jono Šliūpo muziejuje atidarytos ekspozicijos „Tapatybė ir forma: Kazio Varnelio kūryba“ lydimųjų renginių programos dalis. 


  2023-11-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt