P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Bibliotekoje – jubiliejinis eglučių kiemelis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-12-06


Trečiadienio vakarą Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos kiemelyje jau dešimtą kartą sužibo vadinamasis eglučių kiemelis, kasmet suburiantis bendruomenes.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Šiemet Kalėdų eglučių kiemelį savo kurtomis eglutėmis papuošė 44 dalyviai, net 13 iš jų prie šios iniciatyvos prisijungė pirmą kartą.

Originaliomis eglutėmis bus galima džiaugtis iki sausio 6-osios. Tradiciškai bus galima balsuoti už labiausiai patikusias. Tai padaryti galima bibliotekos registratūroje arba interneto svetainėje www.egluciukiemelis.lt.

Visą gruodį kiemelyje taip pat vyks nemokami projekto „Pop-up kiemas” ir kiti šventiniai bibliotekos organizuojami renginiai ir edukacijos: koncertas „Smuiko kelionės“ su ukrainiečių smuikininke Olga Kondratieva, Vilniaus teatro „Lėlė“ spektaklis vaikams „Pelenė“, koncertas „Jei tikėsi stebuklu“ su Justina ir Vytautu Kairiais, kanklių muzikos vakaras su Agota Zdanavičiūte, akustinis vakaras su INGAJA, susitikimas su rašytoju Tomu Dirgėla, šeštadienio dirbtuvės šeimoms su savanore Gabija, kalėdinių puokščių kūrybinės dirbtuvės su gėlių studijos „Samanota“ vadove Asta Piliutikiene, klounų teatro studijos „Dulidu“ pasirodymo premjera, atlikėjo Gyčio Šimelionio koncertas. Visa programa skelbiama www.klavb.lt.   
  
Šį bibliotekos projektą finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė, remia „Baltisches haus “, „Studlendas“, „Kavos architektai“, „Sangaida“, „Samanota“, PC „Šilas“.  


  2023-12-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt