P0

Sportas

Apdovanojo geriausius sportininkus moksleivius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-12-07


Klaipėdos Piliavietės konferencijų salėje vyko Klaipėdos miesto moksleivių sporto apdovanojimai – pagerbti 244 šių metų Lietuvos čempionai, padėkų sulaukė ir 85 čempionus paruošę treneriai.

Geriausiems miesto sportininkams mokiniams Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus ir Klaipėdos miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė įteikė specialiai šiam renginiui sukurtus čempionų ženkliukus su miesto simbolika ir padėkos raštus, jų treneriams ­ prizus.

Sukurtas specialus ženkliuko dizainas, kuriame atspindimas Klaipėdos miesto ženklas ir sporto pergalių siekis. Kiekvienais metais šių ženkliukų dizainą planuojama šiek tiek pakeisti, kad gabiems ir talentingiems sportui mokiniams būtų stimulas kaskart siekti vis naujų sporto pergalių ir pasipildyti savo ženkliukų kolekciją.

Šiuo Klaipėdos miesto moksleivių sporto apdovanojimų ženkliuku gali didžiuotis tik Lietuvos čempionai, tad jį įsisegus į mokyklinės aprangos švarkelį, mokykloje visi žinos, kad tai – ne šiaip eilinis sportininkas, o tituluotas atletas – šalies čempionas ir jis gina būtent Klaipėdos miesto garbę, yra savotiškas mūsų miesto sporto ambasadorius.

Klaipėdos miesto moksleivių sporto apdovanojimai 2022 metais vyko pirmą kartą, o ankstesniais metais būdavo vienu metu apdovanojami visi talentingi moksleiviai – ir menininkai, ir muzikantai, ir įvairių mokslo olimpiadų dalyviai ir nugalėtojai.

Pagerbti šie Lietuvos čempionai ir jų treneriai:

Badmintonas (BĮ „Viesulo“ sporto centras) – Monika Sukackaitė ir treneris Donatas Narvilas.

Boksas (BĮ „Viesulo“ sporto centras) – Paulius Vytautas Žymančius ir trenerė Ana Starovoitova.

Buriavimas (VŠĮ Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokykla „Žiemys“) Ema Kuodytė ir treneris Algis Patašius.

Dziudo (BĮ „Viesulo“ sporto centras) – Ilja Gozbenko, Jonas Mikėnas, Orestas Ziminas ir treneriai Andrius Mikėnas, Jonas Tilvikas.

Futbolas (VŠĮ Klaipėdos futbolo mokykla) – Matas Dumalakas, Nikita Bondarev, Arnas Kurakinas, Paulius Linkėvičius, Mantas Dimša, Armandas Razvadauskas, Liutauras Tarasovas, Natas Genutis, Ignas Ališauskas, Simonas Zabitis, Benas Vasiliauskas, Kasparas Malinauskis, Danila Bondarev, Emilijus Jermolajev, Luka Ruškys, David Serdynskyi, Andrius Norvaišis, Lukas Sungaila, Jokūbas Jančauskas, Gabrielius Lekstutis, Gedas Gustys, Oskaras Lubys ir treneriai Rimantas Skersys, Marius Papšys.

Meninė gimnastika (BĮ „Viesulo“ sporto centras) – Irina Rožkova, Lilija Maiboroda, Emilija Zelianinaitė, Mėta Virkutytė, Abigelė Pucetaitė, Patricija Špak, Patricija Kareivaitė, Eva Šeremetova, Mariela Usik, Lėja Pranauskytė, Amelija Budzinskaitė, Agota Armalytė, Danielė Zaleckaitė, Aneta Anančenkaitė, Izabelė Bertulė, Skaistė Razokaitė, Gabija Savikaitė, Neda Vaividaitė, Rūta Ūsaitė, Karina Zavjalova, Milena Šertvytytė, Sofija Zolotnickaja, Beatričė Andruškaitė, Tėja Tamulionytė, Anastasija Voločko, Viktorija Staponas ir 7 treneriai – Neda Juščė, Dovilė Beleckytė, Valentina Bagrijeva, Viktorija Petrova, Juta Aliukonienė, Sandra Žilinskienė, Dovilė Vilnonė.

Sportinė gimnastika (BĮ „Viesulo“ sporto centras) – Lukas Benėta, Arnas Dacys, Alanas Kundreckas, Erikas Zavjalovas, Donatas Dapkus, Anna Kotok, Milena Juršaitė, Polina Jevsikova, Kornelija Gailė, Ariana Gaidulevič, Milana Ivanova ir 4 treneriai Sergej Jemeljanov, Jelena Jemeljanova, Natalija Šygajeva, Olga Malyševa.

Graikų-romėnų imtynės (BĮ „Viesulo“ sporto centras) – Giedrius Knystautas, Gabrielė Norvilaitė, Benas Motijauskas, Saulius Jocius, Ivan Agafonov, Arminas Valavičius, Kiril Klopov, Vilius Igoninas, Pavlo Pavlov ir 6 treneriai Artūras Ševelkovas, Rūtenis Uginčius, Zenonas Betulis, Vladimir Krutko, Evaldas Malelė, Karolis Lukomskis.

Laisvosios imtynės (BĮ „Viesulo“ sporto centras) – Valerij Golovatij, ArnasZbormirskis, Ilja Jakovlev, Jan Stanius, Martynas Pliakus, Mark Iljin, Denas Uoka, Justas Berzonskis, Daniil Čiuchraj, Saulius Putrius, Varvara Danilenkova ir 4 treneriai Andrej Iljin, Vytautas Baltuonis, Oleg Voitechovskij, Lukas Krasauskas.

Baidarių ir kanojų irklavimas (Klaipėdos irklavimo centras) – Rita Valaitytė, Kipras Šimkevičius, Tadas Simaitis, Arnas Tarvydas, Faustas Bubnys, Aringas Naglis ir 3 treneriai Karolis Rimkūnas, Dijonizas Račkauskas, Rimas Gadeikis.

Irklavimas (Klaipėdos irklavimo centras) – Arnas Andriušaitis, Saulė Kryževičiūtė, Aistė Slatkevičiūtė, Greta Bukauskaitė, Leonardas

Lindžius, Kajus Žitkus, Nojus Rubavičius, Domantas Ryžkovas, Alberto Fontani, Edvinas Jankauskas, Ilja Koverga, Lukas Šupšinskas, Žygimantas Vyšniauskas ir 4 treneriai Tautvydas Vaitkūnas, Valdas Varašinskas, Tadas Katliorius, Vygantas Viršilas.

Krepšinis: Vlado Knašiaus krepšinio mokykla – Mindaugas Jankauskas, Arnas Ramanauskas, Linas Andrijauskas, Augustas Brazaitis, Lukas Dargužis, Manfredas Indzelis, Benas Kaminskas, Lukas Kiūdys, Jurgis Kvauka, Pijus Mineikis, Dainius Paškevičius, Karolis Reklaitis, Simonas Skunčikas, Jonas Stončius, Rapolas Tamolis, Povilas Zavackas, Gediminas Zbormirskas ir treneris Gytis Krugelevičius.

Klaipėdos krepšinio mokykla – Danielius Gricius, Eimantas Venclova, Kevinas Biškauskas, Justinas Budzinskas ir treneris Aivaras Preikšaitis.

Lengvoji atletika (BĮ Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla) – Gediminas Dirginčius, Mindaugas Štikonas, Austė Kvaukaitė, Karolis Lapinskas, Gabija Mockutė, Oskaras Šleinius, Valentas Mockus, Perla Navickė, Aliana Odebiyi, Greta Stalnionytė, Nikita Kazabekov, Nikoleta Pantu, Lėja Jansonaitė ir 12 trenerių Alvydas Šilauskas, Algimantas Pleskys, Algina Vilčinskienė, Ramunė Adomaitienė, Donatas Senkus, Karolis Murašovas, Linas Bružas, Mindaugas Krakys, Vita Baronienė, Natalia Krakienė, Vilmantė Gruodytė, Eglė Bogužė.

Paplūdimio tinklinis (BĮ „Viesulo“ sporto centras) – Dovydas Sinkevičius ir treneris Rokas Aukštkalnis.

Plaukimas (BĮ Klaipėdos „Gintaro“ sporto centras) – Mantas Kaušpėdas, Jonas Knašas, Herkus Andronatij, Domas Damanskis, Rostislavas Sipavičius, Daniil Žučkov, Ana Viktorija Archipovaitė, Justas Kazakevičius, Ovidijus Mejeris, Denis Liapin ir 4 treneriai Jandra Bogužienė, Natalija Gurkova, Diana Sadauskienė, Tatjana Šapovalova.

Sunkioji atletika (BĮ „Viesulo“ sporto centras) – 8 Lietuvos čempionai Neilas Gineikis, Evelina Sakalauskaitė, Deividas Malvicas, Milena Norvilaitė, Adomas Pakėnas, Estela Ševerdova, Eivydas Grigulis, Ignas Narmontas ir 5 treneriai Vincas Šlevinskis, Algimantas Trajanauskas, Regimantas Norvilas, Mantas Žvirblys, Žygimantas Stanulis.

Tenisas (VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas „Tennis Star“) – Julius Aleksandrovas, Nojus Poškair 2 treneriai Tatjana Nabijeva, Ugnius Zubas.

Aerobinė gimnastika (BĮ „Viesulo“ sporto centras) – Mėta Lūžytė, Evelina Brazdauskaitė, Kamilė Zubytė, Kotryna Kravčeninaitė, Ūla Marija Zeidlerytė, Ieva Šatkauskaitė, Elizabeta Maškova, Beatričė Šlinskaitė ir 4 treneriai Laura Maškova, Lilija Kazlauskaitė, Violeta Masiulienė, Aleksandr Maškov.

Kiokušin karatė: Sporto klubas „Okinava“ – Gediminas Saveika, Gintautas Saveika, Ainoras Mikolaitis, Augustas Kazanavičius, Jonas Beržinis, Herkus Zibalis, Paulius Zibalis, Arsenij Djakov, Nikas Kvasys, Kajus Malinen, Mark Romualdas Gaiduk, Tautvydas Rutė, Deividas Chepukas, Jonas Katkevičius, Sofija Lučinskaitė, Dominykas Jucys, Vakaris Vitkus, Elvina Barsteigaitė, Nojus Grikštas, Armandas Čižauskas, Urtė Kaniavaitė, Aurimas Ramanauskas ir 3 treneriai Diana Mačiūtė, Rima Lisinskaitė, Kristina Basova.

Klubas „Shodan“ (kata čempionai) Henrikas Mileris, Vytautas Kazlauskas, Deividas Mitrulevičius, Nojus Antonovičius, Luknė Grimalytė, Emilė Petrutytė, Kornelijus Gaina, Kristina Mockutė, Vakarė Jakaitytė, Eva Jundulaitė, Justas Mikalauskas, Ema Bučinskaitė, Jokūbas Jundulas, Milda Petrova ir 4 treneriai Ieva Budrytė, Joana Tydikaitė, Laurynas Vaičikauskas, Rima Barusaitė.

„Shodan“ kumite čempionai – Orinta Malinauskaitė, Timofej Fiodorov, Vilgailė Mališkaitė, Gintarė Šarkauskaitė, Martin Kumpis, Daniil Grigorjev, Titas Špėgis, Aronas Valašinas, Tomas Konovalov, Julius Antonovičius, Joris Bušma, Emil Burdin, Nojus Antonovičius, Ignas Dirvonskis, Adriana Jegorova, Tadas Vaitkus, Vykintas Kubilius, Dovydas Ambrazaitis, Mindaugas Timinskas, Urtė Saunoriūtė, Liutauras Mameniškis, Raigardas Novikovas, Edgaras Adomavičius, Vitalii Shevchenko, Elija Celiščeva, Austėja Gerybaitė, Vakaris Adomaitis, Gabija Kniežaitė,Dovydas Ūselis ir 9 treneriai – Lukas Kubilius, Eventas Gužauskas, Gabrielius Stanevičius, Asta Dauskurtė, Tautvydas Šniaukas, Erika Rukšėnaitė, Dovydas Martišius, Vilius Lipnickas, Dominykas Juškevičius.

Orientavimosi sportas (Klaipėdos orientavimosi sporto klubas „O! Klaipėda“) – Matas Stankūnas, Rugilė Denisovaitė, Arnas Sausaitis, Beatričė Šimkutė, treneris Ričardas Tėvelis.

Plaukimas su pelekais (BĮ Klaipėdos „Gintaro“ sporto centras) – 5 Lietuvos čempionai Aleksej Petrakov, Donatas Draukšas, Danius Kuprelis, Robertas Paleckis, Jan Jakubovskij ir 2 treneriai Felicita Vaitkutė, Aleksandr Cvetkov.

Sambo (dziudo ir sambo sporto klubas „Klaipėdos šamas“) – Jegor Čupalov, Mantvydas Stančikas ir treneriai Jonas Tilvikas, Andrius Mikėnas.

Sportiniai šokiai (sportinių šokių klubas „Žingsnis“) – Kipras Kūra ir trenerė Ramunė Kūrienė.


    2023-12-07

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

    Parama

    Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

    Paremti
    Atviri dokumentai

    VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

    Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

    Su dokumentais galite susipažinti čia
    Informacija

    Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
    VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

    Puslapio taisyklės. 

    Redakcijos tel. + 370 650 77550
    el. paštas: info@atviraklaipeda.lt