Klaipėdos meras įsigijo tylos kabiną* (14)

Spyglys
Spyglys
2023-12-28

Klaipėdos meras perspjovė Gabrielių Landsbergį, užsienio reikalų ministrą, kuriam, pasak gandų, žmona kartais pakiša tik nusiraminimo kėdutę. Tiek ministras, tiek Arvydas Vaitkus yra linkę daug šnekėti ir prisišnekėti, tad tylos kabina tikrai yra itin naudingas būdas panaudoti mūsų sumokėtus mokesčius.

Mūsų merui tylos kabina už 8000 eurų buvo nupirkta po to, kaip jis pareiškė, kad Atgimimo aikštę (su 200 požeminių garažiukų) rekonstruoti kažkas tyčia trukdo. Trukdytojų sąrašas šiuo metu sudaromas.

Konspiracijos sumetimais naujoji tylos kabina bus įrengta Personalo skyriuje.

Tylos arba nusiraminimo ir panašiai vadinami  kambariai, kabinos, sienelės dažniausiai įrengiami vaikų darželiuose mokyklose. Jie yra puikus būdas atsipalaiduoti, nusiraminti, bendrauti, padeda pagerinti aplinkos pažinimą, nuotaiką ir bendrą savijautą.

Spyglio komentaras: kadangi mūsų meras eina tik į antrą savivaldos klasę, tai toks pirkinys – pats tas.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
Žymos: | | |

Komentarai (14):

Atsakymų į “Klaipėdos meras įsigijo tylos kabiną*”: 14

 1. viešieji pirkimai parašė:

  Šulcui daug fantazijos nereikia : tik viešųjų pirkimų portalą pavarto ir vualia. Tai reikia suprasti, kad meras dirbs personalo skyriuje? Jei kabina bus montuojama ten?
  Gal administracijos direktoriui skirtas pirkinys? Šiaip tai vėjais pakeisti pinigai ir tiek.

 2. Emilijus parašė:

  Daug kas yra perkama, bet dažniausiai be jokios naudos. Nupirktos brangisos švieslentės ant kelio į Girulius, o reikia pasižiūrėti ką jos rodo…Dviejų dienų senumo informaciją. Ar tai reikia kažkam žinoti ??? Tuo labiau, kad koks yra kelias ir taip aišku, kokia temperatūra matoma kiekviename automobilyje…Gruodžio 31d. kelias sausas, temperatūra +1, švieslentėje dviejų dienų senumo informacija – +6 laipsniai ir , kad kelias šlapias… !!! ???

 3. Klemka parašė:

  Bet spyglys kažkodėl nerašė kaip jo liberalai privatizuoja gatvių atkarpas jas paversdami kiemais vos ne pačiam senamiestyje.

 4. Daina parašė:

  Šiaip jau problema su parkavimu centre yra visur – pvz Šveicarijos, Vok. Ar pan. Vietų parkavimui centre nebūna. Ir niekas tragedijos nedaro, į centrą važiuoja viešuoju transportu.

  • Šanson parašė:

   Būna, kaip nebūna. Dažnausiai pas juos būna požeminiai ar daugiaaukščiai parkingai su užtvaru ir mokėjimo automatu (įvažiuojant pasiimi bilietėlį, kiek laiko prastovi, išvažiuojant už tiek ir susimoki minučių tikslumu. Pas vokietį, berods, mokėti reikia tik darbo dienomis, o naktį ir nedarbo dienomis iš viso nekainuoja). Tiesa, jau kuris laikas ten nebuvau, gal dabar kas pasikeitė.

 5. Stebėtoja parašė:

  Šiaip Meras parodė puikią išmintį pv.Klaipėda .lt įsteigęs savo savaitės darbų ar minčių ataskaitą ,skirtą skaitantkems šį laikraštį.Tai galėtų ten paviešinti ir tokius dalykus,kaip šis” tylos kab”.įsirengimas, ir t.t ,tada Spygliui būtų lengviau.,nes dažnai baksnodamas gali nulūžti arba neapsikentęs jį nulauš Mero sprendimų prižiūrėtojas Vidmantukas

 6. Marijus parašė:

  Betgi tai nesutrukdys atitinkamoms organizacijoms „įsisavinti” biudžeto lėšas… Kur tos žadėtosios 10000 nrmokamų automobilių stovėjimo vietų?.. Prisisapnavo prieš rinkimus? Ar Gintarėlis neleido savo asmeninio biznio gadinti?

  • Nustebusi parašė:

   Gal galit ponas pateikt pavyzdį kur ir kaip tokiu supergreičiu/nėra nei metu Vaitkaus&Ko’ valdymo/ galima padaryt 10000 nemokamų autostovėjimo vietų?Nereikia praeit projektuotojų, planuotojų, arxitektų ir kitokios būtinos statyboms beleberdos, kuri neretai trunka metu metus? Viską jūs žinot bet nepraleidžiat progos Vaitkui ,,kulną pakramtyt”:D) Gal kokiam naiviam klaip4die2iui beskaitančiam komentarus ir sukrušit prota, bet bent kiek mastan2iam-tikrai ne :D)

  • Nuostabybė parašė:

   Nekrantom kulno anei kiek. Ar sunku pakelti ir išjungti prekybcentrių aikštelių užtvarus? Iškart keletas šimtų nemokamo stovėjimo vietų kaip padovanota. O kol rasis tie 10000, prekybcentrių aikštelės tikrai nesusidėvės.

 7. Kad netinkamas projektas paruoštas iki mero Vaitkaus parašė:

  Tai faktas. Ir patys supranta paskes tas garažas

  • ..o kokie kaštonai parašė:

   dabar Atgimimo aikštėj! Istoriniai galiūnai.. Kai jie žydi babulės trepena į centrą kad po jais pasėdėt. Neliks. Bus smilgos. Ir betonas. Na gal dar sugalvos kokiam grybui paminkla ar atminimo lenta įsabacint.. :D)

  • Smilga parašė:

   Tai kad 40 kaštonų žalių jau išėjo neaiškiais keliais. Vargas babulėms ir grybams.

 8. Jonas parašė:

  Puiku. SPYGLYS pataikė įdurti į 10-tuką…,..,.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Uosto direkcija linksmai pasivažinės su „Audi A8“*

Ženkliai sumažėjusi krova vieninteliame Lietuvos jūrų uoste nesumažino jo direkcijos admirolų noro prabangos prekėms: neseniai įsigijo lengvąjį automobilį už 102 900 ...
2024-06-23
Skaityti daugiau

Svarbu, Transportas

Europinė vėžė į Klaipėdą: ieškos tinkamiausios trasos

Europos Sąjungos Tarybai praėjusį ketvirtadienį patvirtinus naująjį Transeuropinio transporto tinklo (TEN-T) reglamentą, kuriame Lietuvos siūlymu numatoma naujos europinės vėžės geležinkelio ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Ypatingo žiedo istorija*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad ketvirtadienį veidaknygę aptiko Meno kenkėjų sąjungos (MeKeSa) puslapį. Ir skuba su „Atviros Klaipėdos“ skaitytojais pasidalinti dar ...
2024-06-21
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This