P0

Svarbu, Temos

Padėtis savivaldybėje: privertė pagaliau dirbti ar užėdė negyvai? (93)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2024-01-16


„Mobingas, terorizavimas, bloga darbinė atmosfera, nesaugi darbo aplinka“, – tokiais epitetais apibūdinama situacija, esą susiklosčiusi po to, kai pernai pavasarį miesto vairą į rankas perėmė meras Arvydas Vaitkus ir jo suformuota valdančioji dauguma.

Valstybinė darbo inspekcijos (VDI) atstovai patvirtina, jog pagal gautą skundą buvo atliktas neplaninis patikrinimas Savivaldybės administracijoje ir surašyti reikalavimai, kas turi būti padaryta šalinant nustatytas negeroves.

Tuo metu pats meras ir jo pavaduotoja Vaida Raugelė, neva dažnai minima skunduose, tikina iki šiol nesulaukę tokių nusiskundimų. Analogiškai kalba ir Klaipėdos miesto savivaldybės ir valstybės darbuotojų profesinė sąjungos pirmininkė Janina Vaulinienė.

Martyno Vainioriaus nuotr.
Pagarsino Seimo narys

Klaipėdoje į Seimą išrinktas parlamentaras, konservatorius Audrius Petrošius, pralaimėjęs kovą dėl uostamiesčio mero posto, antradienio popietę savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė įrašą, kuriame dėstė, jog Savivaldybės administracijos darbuotojai šiandien esą yra atsidūrę situacijoje, kuomet prieš galios pozicijoje esančius valdančiuosius lieka tik slapta šauktis pagalbos.

Parlamentaras tvirtina lapkričio pabaigoje ant savo darbo stalo Seime radęs jam adresuotą anoniminį man laišką, pasirašytą Klaipėdos savivaldybės administracijos darbuotojų bei savivaldybei pavaldžių įstaigų vadovų ir darbuotojų, prašančių padėti, „nurodančių, kad į Klaipėdą grįžo tarybiniai laikai, darbuotojai yra įbauginti, nebežino, kur kreiptis, esą yra daroma viskas, kad informacija nepasiektų viešumos“.

„Skunde nurodyta daugybė įvairiausių situacijų bendraujant su vicemere V. Raugele ir vadovais, tarp kurių – nuolatinis rėkimas ir žeminimas girdint kitiems kolegoms, blogos nuotaikos išliejimas, neaiškių užduočių formavimas ne pagal darbo sritis, nerealių terminų užduotims numatymas, reikalavimas dalyvauti posėdžiuose ne darbo metu, nuomonės ir užduočių keitimas formuojant užduotis, mero nuteikinėjimas prieš nepatikusius darbuotojus. Įstaiga savo viduje atliko mikroklimato tyrimą, tačiau pastarasis nebuvo anoniminis, kaip žinia, darbuotojai nėra linkę tokiais atvejais atskleisti savo tapatybių, suprasdami, kuo tai baigsis. Situacija tokia, kad darbuotojai ne tik bijo dėl savo darbo vietų, tačiau neretai jų kasdienybė yra palydima ašarų, pasitaikyta ir nualpimo atvejų“, – rašo A. Petrošius.

Jis informavo, jog nedelsdamas kreipėsi į VDI prašydamas ištirti susidariusią situaciją. Pastaroji esą skubiai atliko neplaninį įstaigos patikrinimą, darbuotojams internetu buvo pateiktos anoniminės anketos, prašant atsakyti į klausimus apie psichologinį mikroklimatą darbovietėje.

Pasak A. Petrošiaus, VDI jam pateiktame atsakyme nurodoma, jog Savivaldybės administracijos darbuotojams internetu buvo
pateiktos anoniminės anketos, prašant atsakyti į klausimus apie psichologinį mikroklimatą darbovietėje. Apklausoje dalyvavo 56,2 proc. (265 iš 471) įstaigos darbuotojų. Išanalizavus gautus jų atsakymus padaryta išvada, kad bendroji situacija dėl psichologinės atmosferos įstaigoje nėra pakankamai gera.

65,7 proc. apklaustų darbuotojų nurodė, kad darbo aplinkoje patiria įtampą ir stresą, kuriuos sieja su darbo krūviu, netinkamu darbo organizavimu ir darbo apmokėjimo sistema. Dalis darbuotojų stresą darbe sieja su vadovų ir kolegų elgesiu bei netinkamu bendravimu.

18,5 proc. respondentų nurodė, kad per kalendorinius metus savo atžvilgiu darbo aplinkoje patyrė psichologinį smurtą iš vicemerų, tiesioginių vadovų bei kolegų. Toks smurtas esą pasireiškė nepagarbiu bendravimu, pakeltu tonu, žeminimu, įžeidinėjimu, ignoravimu, apkalbomis.

Dėl patiriamo smurto pagalbos kreipėsi tik 6,4 proc. respondentų, iš jų beveik pusė nurodė, kad problema nebuvo sprendžiama.

86,6 proc. atsakiusiųjų negalėjo įvardinti asmens, į kurį galima kreiptis įstaigoje patyrus psichologinį smurtą.

Tad VDI Savivaldybės administracijos direktoriui surašė reikalavimą, įpareigojantį pašalinti nustatytus pažeidimus bei pateikė rekomendacijas, kurios esą galėtų padėti patobulinti darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimo politikos sritis bei smurto ir priekabiavimo prevencijos priemones.

Tikrino Vilnius

VDI Klaipėdos teritorinio skyriaus vedėjas Vytautas Ročys „Atvirai Klaipėdai“ sakė, kad patikrinimą pagal gautą skundą atliko sostinėje esantis VDI Psichologinio smurto darbe prevencijos skyrius. Jis ir vykdys kontrolę, kaip įgyvendinami nurodymai bei rekomendacijos.

Pasak VDI, pažeidimai turi būti pašalinti iki kovo vidurio.

Tuo metu Klaipėdos miesto savivaldybės ir valstybės darbuotojų profesinė sąjungos pirmininkė Janina Vaulinienė teigė iki šiol iš profsąjungos narių nesulaukusi tokio pobūdžio skundų. Pati ji irgi sakė asmeniškai nesusidūrusi su tokiomis situacijomis.

Pasak J. Vaulinienės, jos vadovaujama profsąjunga vienija 117 narių.

Mato intrigas

„Atvirai Klaipėdai“ paprašius Savivaldybės administracijos pakomentuoti šį VDI patikrinimą ir kas bus daroma toliau, sulaukėme mero ir V. Raugelės raštiškų komentarų.

„Nesu sulaukęs nei vieno darbuotojo nusiskundimo. Priešingai visiems darbuotojams esu ne kartą pasakęs, kad mano kabineto durys visiems yra atviros. Skundo ir jo motyvų vertinti negaliu, nes kaip ir minėjau, nesu jo matęs, taip pat neteko girdėti nusiskundimų iš darbuotojų. Beprasidedantys rinkimai, verčia intrigantus kurti istorijas. Yra tokių, kurie yra labai nepatenkinti, kad nauja miesto valdžia sparčiai žengia užsibrėžtų tikslų keliu ir tai žmonės pastebi bei gerbia“, – komentavo meras.

Tuo metu V. Raugelė tikino negalinti vertinti tokios informacijos, nes pastaroji jos esą nepasiekė.

„Mano kabineto durys atviros nuo 7 val. ryto. Jei kam nedrąsu, visada gali kreiptis į kitus vadovus“, – teigia vicemerė.

Atnešė konkrečių pokyčių

Bene garsiausiai buvo nuskambėjęs A. Vaitkaus gegužę priimtas sprendimas atšaukti nuo 2022 m. spalio galiojusią nuotolinio darbo penktadieniais praktiką. Iki tol penktadieniais klientus tik nuotoliniu būdu aptarnaudavo Klientų aptarnavimo, Švietimo skyriai, Tarpinstitucinio koordinavimo grupės, pirminės teisinės pagalbos specialistai. Kontaktiniu būdu klientai penktadieniais buvo aptarnaujami Socialinės paramos skyriaus padaliniuose, Civilinės metrikacijos ir registracijos, Viešosios tvarkos skyriuje bei Miesto tvarkymo skyriaus padalinyje, teikiančiame ritualines paslaugas.

„Prisipažinsiu, niekada nebuvau didelis nuotolinio darbo šalininkas. Mano manymu, visi atsakingi asmenys privalo būti savo darbo vietose.
Mano iniciatyva galimybė dirbti nuotoliniu būdu bus suteikta tik tada, kada iš tiesų reikia, arba tik išskirtinais atvejais, kai darbo pobūdis atitiks nustatytas sąlygas. Efektyviai veikiančiai savivaldai būtina užtikrinti kokybišką „gyvą” ryšį su gyventojais visuose lygiuose. Siekiame užtikrinti kokybišką ir efektyvų gyventojų aptarnavimą, sudaryti kuo patogesnes galimybes gauti reikiamas paslaugas. Nors nemažai paslaugų gali būti teikiama elektroniniu būdu, visgi yra gyventojų, kurie neturi galimybės jomis naudotis, tad kontaktinis aptarnavimas negali būti nustumtas į antrą planą. Savivaldybė siekia būti patraukliu darbdaviu, todėl darbuotojams galimybė dirbti nuotoliniu būdu bus suteikta tada, kada iš tiesų reikia, o ne nustatant konkrečias diena”, – tokį sprendimą tada aiškino A. Vaitkus.

Mero iniciatyva atnaujintoje tvarkoje numatyta, jog nuotolinio darbo galimybė gali būti sudaroma atvejais, susijusiais su darbuotojo sveikatos būkle, mažus vaikus auginantiems darbuotojams, besilaukiančioms, neseniai pagimdžiusioms darbuotojoms, ir kitais šalies teisės aktuose numatytais atvejais, taip pat tada, kai darbo pobūdis nereikalauja jokio tiesioginio kontakto ir darbas nuotoliniu būdu gali būti atliktas taip pat kokybiškai kaip ir darbo vietoje.

Pats A. Vaitkus taip pat įsikūrė ne rotušės pastate Danės gatvėje, kaip jo pirmtakas, o buvusiame Savivaldybės administracijos direktoriaus kabinete. Netoli jo yra ir vicemerų kabinetai, į Liepų gatvę parkeliavo ir viešųjų ryšių specialistės. Į Rotušę buvo iškelti Kultūros skyriaus darbuotojai.

Pastarojo skyriaus vedėja Eglė Deltuvaitė pernai pasitraukė iš pareigų ir savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino ne pačiais geriausiais įspūdžiais apie dabartinę valdžią, o neseniai pasitraukė ir laikinoji šio skyriaus vadovė Kristina Skiotytė-Radienė. Praėjusią savaitę buvo paskelbta ir apie tai, kad į priešlaikinę pensiją išeina ilgametė Švietimo skyriaus vedėja Laima Prižgintienė.


  2024-01-16

  93 komentarai “Padėtis savivaldybėje: privertė pagaliau dirbti ar užėdė negyvai?”

  1. Avatarsiaips (IP: 86.100.109.235)

   Dabar tarp šiuolaikinių „asmenybių“ yra populiarus įsireiškimas „komforto zona“. Ir bet kurioje jų kalboje visada surasi žodžiu jungini „komforto zona“ kai jie pradeda kalbėti apie save. Kad gerai jausčiausi AŠ turiu būti komforto zonoje. Kad AŠ produktyviai dirbčiau man turi sudaryti komforto zona. Ir visur su priedeliu – komforto zona privalo sukurti kitas ar darbdavys. O kaip tu dirbsi ar kokius duosi rezultatus darbdaviui tai jau antras planas. Toliau, visur vaidenasi mobingas, seksualinis priekabiavimas, smurtas, persekiojimas ir tt. O moksliniai darbai tomis temomis kuriami konvejerio pagrindu jau nekalbant apie aukos vaidmens populiarumą. Marazmas ir degradacija vyksta tarp žmonių o ne normaliu žmonių elgsenos su pareigomis ir atsakomybėmis bei teisėmis. O dėl Klaipėdos. Na dabar ne liberalkonservatoriai Klaipėdoje vadinasi dar vienas taikinis atsirado valstybiniu institucijų tikrinimo, Vilniaus žiniasklaidos cinišku pasakėčių ir kitu institucijų įsikūrusiu Vilniuje akiratyje su aiškiu tikslu, bausti, menkinti ir tt.
   O dėl Klaipėdos savivaldos darbuotoju, tai jų kompetencija ir atsakingumas prieš savo pareigas yra tolokai iki būtinos kad dirbtu Klaipėdai ir jos miestiečiams, dažniau pas juos yra supratimas aš turiu pareigybe ir turiu gauti už tai atlygi o ne kad gauti atlygi turiu gerai atlikti pareigas. Paskutinė mintis ne tam kad ginti Klaipėdos merą ir jo komanda nes dar nieko nėra padare dėl Klaipėdos miesto bet jei yra širšalas tarp savivaldybės darbuotoju vadinasi Vaitkaus komanda bando kavutės procesus naikinti nes kavos laiką reikia užsidirbti tarnaujant klaipėdiečiams o ne AS turiu būti komforto zonoje o vėliau pagalvosiu ar verta ką nors pasidarbuoti

  2. Avataraisku (IP: 78.57.226.68)

   Dabar aisku , kodel i seniau savivaldybe penktadieniais nebuvo imanoma prisiskambinti – visi sedejo nuotoliniame darbe

   • AvatarXy (IP: 86.100.162.203)

    Visi persiadresuoja skambučius į savo telefonus, nereikia meluoti

   • AvatarNa ir kas (IP: 83.179.99.168)

    kad persiadresuoja . Nekelia ir tiek .

  3. Avatar??? (IP: 86.100.89.120)

   Aiškiai meras ne savo noru tą moteriškę pasirinko vicemere, nepavydžiu jam. Kita vertus į miestą įsimetė kažkoks šeškas , kuris vis bezda merui po nosimi ir atvirai sakant, rezgia intrigas. Reikėtų galutinai išsiaiškinti, ar tikrai ta vice yra baisuoklė, ar čia to vadinamo miesto šeško darbas. Bandžiau išsiaiškinti kas tas šeškas, visi šypsosi, bet niekas pavardės nesako. Žinoma, aktuali dar viena aplinkybė, darbuotojai buvo įpratę tarnauti miesto gyventojams nuotoliniu būdu, dabartinis meras pareikalavo visus eiti į darbą, tai šie pradėjo klykti:mobingas. Pirmas uždavinys, reikia rimtiems žurnalistams išsiaiškinti kas tas miesto šeškas?Tada bus aišku, ar čia problema, ar čia tik intriga.

   • AvatarP.S. (IP: 86.100.89.120)

    Perskaičiau straipsnį ir suėmė šypsena, anoniminis laiškas seimo nariui… Nebūkime vaikais, viskas čia aišku… Tai raugelei reikia save kontroliuoti, bet tokios anonimkės tikrai primena šeško kvapą. Koks sujudimas dėl naujos tvarkos skirstant projektinius pinigus, pakeitė skirstytojus, gwalt sušuko nuolatiniai gavėjai. Sveikinu skaidrumą, o šeškai tegul smardina , žmonės pamažu išsiaiškins, kas teisus, o kas intrigantas.

   • AvatarFe (IP: 194.32.122.55)

    Bl, sorry, savivaldybės darbuotojai ir be Vaitkaus ejo į darbą, bet galėjai pasiimti ir nuotolį vieną ar du kartus. O mūsų meras – melagis! Matyt išmoko iš Raugelės melagės. Kažkas tam merui makaronus kabina.

   • AvatarJuze (IP: 78.62.148.140)

    Na taip. Pasiklausiau jūsų mero, kad atėjus pirmą dieną į darbą rado valytoją ir sargą. Visiški kliedesiai, bet Vaitkus ne pirmą kartą viešai meluoja, tai nieko tokio. Bet vien pasižiūrėjus į jo pykčio iškreiptą veidą, matosi koks jo būdas. Visiškai tarybinis politrukas. Keista, kad kažkas stebisi, kad jis taip elgiasi.

  4. AvatarSantechnikas (IP: 78.57.211.75)

   Na parašykite ką nors gero apie Vaidą Raugelę. 🙂

   • AvatarPiktai (IP: 86.100.89.120)

    Negaliu apie Raugelę parašyti nieko, nes nepažįstu,o apie atsiliepimuose minimą šešką galėčiau parašyti…Skandalas dėl to, kad reikia eiti į darbą ir šiaip, kad kažkokį aferistą nuskriaudė likimas. Įsivaizduokite kaip gali miesto gyventojus klerkai aptarnauti nuotoliniu būdu? Buvo man panašus atvejis, kai , gerokai seniau, nuėjus skubiu reikalu į savivaldybę man pasakė, kad tą dieną reikalingas žmogus dirba nuotoliniu , todėl teko eiti kitą savaitę.Tai kas per nuotolinis darbas, jei nesprendžia reikalų. Daugumai aišku kame imituojamo konflikto šaknys ir kol tai nebus paskelbta viešai, tol kažkoks aferiūga nesiliaus. Noriu pasakyti vieną, aferomis karjeros nepadarysi, vaikine.

  5. AvatarGalvoju, (IP: 84.15.187.85)

   Atėjio ji iš Butų tarnybos, ten jei pasiūsdavo santechniką n…., tai tas ten ir nueidavo. Savivaldybėje aukšto intelekto ir išsilavinimo žmonės, bet V. Raugelė elgiasi taip pat. Bet čia ją pačią matomai pasiūs “kur ukrainiečiai pasiuntė rusų laivą”, ir, ko gero teks nueiti…

  6. Avatarr (IP: 78.61.189.144)

   Vicemerė Vaida Raugelė dar dirbdama, mano būstas imonėje,kabinėjosi prie darbuotojų tikriausiai ir iš ten išvijo,boba su kiaušiais,saugokiktės!

  7. AvatarOho! (IP: 86.100.109.141)

   Oho koks švelnus ir maloniai tendencingas straipsnis, beveik paglostantis ir dar taip atvirai.

   • AvatarKažkas nepadoraus (IP: 86.100.89.120)

    Šaunu, kad Atvira Klaipėda suvokia situaciją. Pralaimėjo Petrošius rinkimus Vaitkui ir savo puolimu jau perlenkė lazdą. Anoniminis laiškas, laiškas Petrošiui, kad gelbėtų. Daugelis iš viso abejopja tokio laiško buvimu,net Petrošius turėtų suprasti, kad reikalavimas , jog darbuotojas eitų į darbą nėra mobingas.Juk buvome dasigyvenę, kad merija praktiškai penktadienį nedirbo…Žinoma, darbuotojams taip geriau. Kol kas silpnai atrodo vicemerės, bet kai kuriuos lizdus viešina. Koks triukšmas dėl šokio sutarties su prancūzais… Tai pasakiški pinigai ir nulis naudos nacionalinei kultūrai. Norės dirbti, bendrauti su žmonėmis vicemerės išmoks. Nelaikykite klaipėdiečių kvailais, jie dar skiria aferą nuo sąžiningo susirūpinimo.

  8. AvatarRazinka (IP: 86.100.44.134)

   Sveikinu, išjudino “tinginių-nuotolininkų” avilį, reikia dirbti ir atsakyti prieš skyrių vadovus apie atliktus darbus, o to niekas anksčiau nereikalavo štai ir prasidėjo šokis su kardais. Tikiu, kad meras atlaikys tinginėlių spaudimą, bet užtat jaučiasi, kad kabinetuose jau verda gyvenimas, pakolkas tik rašant anonimus, bet manau bus prieita ir prie darbų miesto gerovai, nes turime vilties, kad pergalvosite savo veiklų planus ir dirbsite miestui. Žinoma, skaudu, kad baigėsi atostogos ir nepateisinti dingimai darbo valandomis, arba atsakymai iš “lovos”, tikrai stebino paskutiniųjų metų neveiklumas, bet yra vilties, kad po 1-2 m. tai prisiminsime, kaip periodą , kai buvo taisomą , kas nedera savivaldybės tarnautojui – štai tada ir dirbs sveikas “avilys”

   • AvatarCha! (IP: 195.146.4.73)

    Cha! Ar čia ne pati Vaidutė rašo ar jos vyras Sauliukas😄
    Šmeižtas ant savivaldybės darbuotojų. Kai buvo kovidas dauguma dirbo nuotoliu, taip.
    Bet Vaidutė gi herojus, gelbėtoja nuo ne darbo))))Kas pažįsta Vaidą Raugelę puikiai žino jos būdą. Turguje jos vieta, nuo ko ji ir pradėjo. Tik atėjus į politiką prisimokino visokių kursų ir kitokių velnių, kaip žmonėms smegenis p…sti atsiprašant. Įtikinėjimo menas vadinasi.
    Toksiškas žmogus jeigu trumpai apibūdinti, ir tai dar švelniai pasakyta, nes nesinori nusileisti iki Vaidos lygio ir įžeidinėti.

   • Avatartikra (IP: 46.249.191.78)

    melagė razinka, visi darbuotojai dirbo, ir dirbo labai gerai, be įtampos ir visi atsiskaitydavo savo vadovams, nereikia varyt demagogijos… o gal čia tikrai Raugelė prarūgus rašo? gėdos reikėtų turėt, o ką jūs padarėt per beveik metus laiko, nagi, pasigirkit, pasidžiaugsim visi

   • AvatarDarbininkai (IP: 90.131.38.222)

    Na, didieji savivaldybės darbininkai, surašykit savo didžiuosius nuotolinius darbus. Kažko nematyt!

   • AvatarPilietis (IP: 86.100.89.120)

    Merui nelengva, komanda turi mažai patirties, bet…kartais žmonės be patirties įneš gaivaus oro. To seno aparato daugumą reikia išvaikyti, nes jie dirba ne miesto žmonėms, bent anksčiau. Kai meras pareikalavo dirbti žmogui, kai kurie gal ir supyko ir išmoko žodį mobingas. Įkyriai jau atrodo ir Petrošiaus vaitojimas, geriau jis pasakytų kiek per 3 metus parengė įstatymo projektų, ką nuveikė gero Seime Lietuvos žmonių naudai? Jaunas žmogus, bet kartais keistai elgiasi, o to daryti nereikėtų. Reikia mokėti pralaimėti, o ne kerštauti, tai visiems bendra taisyklė. Įkyrus puolimas neleidžia likti nuošalyje.Nemenkinu buvusio mero, gerbiu naujai išrinktą, patys išrinkome, privalome jam padėti ir apsiginti.

  9. Avatar= 700 darbuotoju. (IP: 88.119.41.104)

   Susirinko marga kompanija,skirtingu profesiju žmones,jokios patirties,nieko panašaus iki tol nedirbe…taigi.

  10. AvatarJoris (IP: 78.56.19.8)

   Nepažįstu tos Raugelės ir pažint nelabai norėčiau, bet tiek besiskundžiančių, nemanau, kad be pagrindo. Meras turi atkreipt dėmesį ir išklausyti visų pusių- jei tiesa, toks jos elgesys netoleruotinas. Nežinau kokia politinė šutvė ją delegavo į tarybą, bet turėtų rimtai pagalvoti, ar ji verta būti politikoje, saviraiškai ponia turėtų kitos terpės pasiieškoti.

  11. AvatarPilietis (IP: 179.62.73.168)

   A. Petrošius pasiekė savo. Pažiūrėkite kokios vyksta diskusijos? Vieni už, kiti prieš! Taigi čia konservatorių toks žaidimas, paskleist “alia” sunkiai dirba liaudies labui, ir į krūmus. Nėra svarbu kiek tos teisybes, bet svarbiausia, kad traukti į dideliais diskusijas visus, taip keldami savo nusiritusius reitingus, nes rinkimai ne už kalnų. Vien tai, kad niekas savo noru nebėga(neišeina) iš savivaldybės, parodo, kad visas tas triuksmas tyčia užsuktas. Nereikia ir patarimų kaip merui tvarkytis, kai kažkada Petrošius prasibraus iki valdžios, tada galės kokius nori valdymo metodus taikyti. Praktikos, kaip pats gyrėsi, turejo su mikriuku vairuotojais! Gal “levelis” nuo tu laiku pagerėjo, nors labai abejoju. Darbai rodo priešingai….

   • AvatarPilietė (IP: 149.102.247.247)

    Demagogija, Petrošius koks jau nebūtų geras ar blogas viešina faktus, apie kuriuos visi tylėjo ir tyli, nes bijo kalbėti viešai ir už tai jam labai ačiū. Kodėl žeminate ir menkinate savivaldybės darbuotojus. Jus net neįsivaizduojate kiek darbo, kiek dokumentacijos, dar visokiuose posėdžiuose ne visai naudinguose reikia sudalyvauti. Dar aptarnauti ir politikų užklausas. Gėda Raugelei, Gėda merui!

  12. AvatarTragedija (IP: 89.149.24.229)

   Vicemerė Vaida Raugelė neturi teisės taip elgtis. Kodėl to nenori pripažinti tie, kas gina šitą apsimetėlę. Neturi ji kompetencijų. Neturi. Chamė ir cinikė.

   • AvatarNuomonė (IP: 86.100.89.120)

    o kaip ji elgiasi, ką daro blogai? Kaltinimai be kaltės. reikia konkrečiai, o tas skandalo sukėlimas gal iš tiesų vieno žmogaus darbas? Čia turėtų įsikišti teisėsauga, jau vien tas anoniminis skundas daug ką pasako… Visi nėra durni, bandoma net kultūros ministrą įpainioti, galimai solidūs ministrai tokioms aferoms nepasiduoda. Maišto centrui reikėtų liautis, baigti žaisti su anonimkėm, taip politinės karjeros nepadarysi, o tik sau žalą. Tai labai žema ir niekinga, reikia mokėti garbingai pralaimėti.

  13. AvatarVargšė Klaipėda (IP: 78.62.20.83)

   Baisiausia, kad Klaipėdos oligarchai vėl kelia Bastionų tilto (tilto į niekur) statybą. Pasirodo, meras yra tik įrankis šitų turtuolių rankose. Juk A. Vaitkus buvo pirmasis pasisakęs prieš Bastionų tiltą, kaip ydingą statinį, darantį didžiulį neigiamą poveikį gyventojams, miesto urbanistiniam sutvarkymui, senamiesčio struktūrai, paveldui ir kt. O dabar meras jau nieko nebegali padaryti. Nebegali pasipriešinti. Nebeturi balso.

   • AvatarJuze (IP: 78.62.148.140)

    O jums keista? Sakykite iš kur Vaitkus turėjo pinigų rinkiminei kampanijai finansuoti? Kaip ir praėjusį kartą uosto įmonių valytojos aukojo metines algas?

   • Avatargal (IP: 46.249.191.78)

    nagi neapsimesk, klaipėda, durna, meras ant to tilto seniai kaip sakoma padėjo, bet aplinka reikalauja, jau iš pat pradžių buvo aišku, kas meras Klaipėdoje, tas, kas koja savivaldybėj duris atidarinėja, o Vaitkus tik nuotraukoms papozuoti

   • AvatarBabaužis (IP: 85.232.138.203)

    O tai kas toks(-ie) koja duris merijoje spardo? Pavardes ant stalo, konkrečiai, kad žinotume, kam šluotkotį į subinę sugrūsti.

  14. AvatarHaroldass (IP: 88.118.201.166)

   O, tie savivaldybės darbuotojai. Jei ne kas tai į mentiną varinėja, tat jie ir dirba “vietos valdžia” vadinamoji. Klaipėda nuo jų tikrai ypatingų darbų, atsilupėnų miestu tapo, blemba “Didelių darbininkų Dideli darbai”, jedrena mat

  15. AvatarDarbuotojas (IP: 195.182.76.3)

   Pritariu kad Vaidai reikia bendravimo su darbuotojais kursus isklausyti.

  16. AvatarCirkas (IP: 81.7.91.14)

   Kaip miela: Seimo narys Petrošius neturi daugiau darbo, kaip rūpintis miesto savivaldybės darbuotojų darbo santykiais ir atmosfera. Seimo narys yra atsakingas už savivaldybių darbą? Tikrai ne, tačiau jis neabejingas Klaipėdos miesto savivaldybei, nes pralaimėjo rinkimus, o konservatoriai pralaimėjo savivaldybių rinkimus ir buvo išmesti iš jau sutvarkytų priėjimų prie rangos mieste darbų. Seimo narys Petrošius anoniminį skundą skundą, kurio niekas paprastai netirtų, nes jis anoniminis (jei toks apskritai yra), perduoda Valstybinei darbo inspekcijai. Ir inspekcija, matyt, tikėdama Petrošiumi, ima tirti psichologinę atmosferą savivaldybėje. Rezultatas – į vėl anoniminę anketą atsako anonimai. Rezultatas – joks, tačiau tai vis tiek atitinka konservų tikslą neleisti savivaldybės vadovams dirbti, priversti aiškintis visiems žiniasklaidininkams. Konservai tai moka – užversti skundais institucijas, o po to niekam nebeįdomu, ar kas ką rado. Bet tai savivaldybės ilgaamžiams tinka, tai leidžia klerkams dirbti arba nedirbti pagal paprotinę teisę – paskutinę naktį bet kaip. Gal VDI gali komentuoti, kokie teisės aktai įpareigoja ją gaišti laiką anonimams?

   • AvatarKonservatoriaus metodai (IP: 78.62.147.40)

    Neišrinko meru- toliau kelia bangas tas Petrošius. Kai jo iniciatyvų nėra seime- tik intrigos Klaipėdoje ir lieka.

   • AvatarKlaipėda (IP: 90.131.47.225)

    Vatniku klaune ,ar matai,kad viskas pasitvirtino,ir klaipedos savivaldybeje nera gerai,bet Vatnikai ir Klaunai suprasti negali.

   • AvatarNikulinas (IP: 86.100.19.206)

    O ką – savivaldybės darbuotojai nėra klaipėdiečiai, jie neturi rūpėti Klaipėdoje išrinktam Seimo nariui? Kliedėkite toliau…

   • Avatarna (IP: 46.249.191.78)

    žmonės skundžiasi- Seimo narys reaguoja. taip ir turi būti ir visai nesvarbu, iš kokios jis partijos

  17. AvatarNepatikima (IP: 84.15.184.119)

   Iš straipsnio pavadinimo iš kart aiški portalo (ar straipsnio užsakovo?) pozicija ir išankstinis skaitytojų nuteikimas – nėra ko skūstis. Jei muša tai šis portalas dar pridės.

   • AvatarNetiesa (IP: 217.117.31.8)

    Visiška netiesa. Atvira Klaipėda visada parašo abiejų pusių nuomonę. Atvira Klaipėda atskleidė ne vieną tamsų reikalą. Viename Martynas Vainorius net nukentėjo asmeniškai. Skambėjo visa Lietuva. Džiugu, kad yra tokių kaip A.Petrošius, Atvira Klaipėda, kurie viešina kokiais ,,rusiškais” metodais dirba kai kurie vadovai ar įstaigos.

  18. Avatarxy (IP: 195.182.76.3)

   Konkrečiai, kas nukentėjo dėl nuotolinio darbo? kas negavo paslaugų, pašalpų ir t.t. O tas sovietinis noras ateiti pas načalniką ir buvusio načalniko noras, kad pas jį kuo daugiau lauktų už durų, yra neužmiršta anų laikų būtinybė atnešti ir tikėtis (reketuoti) dovanų, tikrą pavadinimą žinote. Tiek metų diegė “vieną langelį”, bet kai kam labai reikia sudaryti tokias situacijas, kad žmonės galvotų – kol nenueisi, nepatepsi niekas nevyks. Sovietinis tvaikas, kuris jau buvo išvėsęs iš Liepų 11

   • AvatarMažinti etatus per pusę (IP: 81.7.91.14)

    nuo nuotolinio savivaldybės klerkų nedarbo nukentėjo gyventojai, nes žinojo, kad nuotolyhje nėra ko ieškoti, o paskutiniais dūdoriaus ir Neniškio valdymo metais jau ir nebeieškojo, nes laukė tos pelkės pabaigos. Bet klerkų žolytė prie namų buvo visada nupjauta. Dirbti visais laikais reikia, savivaldybėje – taip pat. Sumažinti kirvarpas Liepų ir Danės gatvėse perpus – niekas ir nepastebėtų to sumažinimo. Ten darbuotojus gadina: turėjome iš ten atėjusią, kuri sakydavo – aš dar turiu laiko padaryti, dar terminas nesuėjo.

   • AvatarMažinti etatus per pusę (IP: 81.7.91.14)

    nuo nuotolinio savivaldybės klerkų nedarbo nukentėjo gyventojai, nes žinojo, kad nuotolyje nėra ko ieškoti, o paskutiniais dūdoriaus ir Neniškio valdymo metais jau ir nebeieškojo, nes laukė tos pelkės pabaigos. Bet klerkų žolytė prie namų buvo visada nupjauta. Dirbti visais laikais reikia, savivaldybėje – taip pat. Sumažinti kirvarpas Liepų ir Danės gatvėse perpus – niekas ir nepastebėtų to sumažinimo. Ten darbuotojus gadina: turėjome iš ten atėjusią, kuri sakydavo – aš dar turiu laiko padaryti, dar terminas nesuėjo. Ir už ją atlikdavo kiti.

   • AvatarRami (IP: 86.100.89.83)

    Kai visi galės dirbti nuotoliniu, tada ir savivaldybė neužklius.

   • Avatarse (IP: 78.57.211.224)

    Nemeluokite kitiems ir pats(pati) sau šiuo klausimu. Kodėl būtent penktadienis, o ne pvz. trečiadienis? Todėl, kad penktadienį arba pirmadienį daugelis valdiškų institucijų sau nusimatė for fun “įžangai į savaitgalį arba jo pratęsimui”. Dabar situacija šiek tiek keičiasi, bet dar prieš pusmetį pirmadieniais ir penktadieniais su valdiškomis įstaigomis susisiekti praktiškai buvo beprasmiška, autoatsakikliams uoliai informuojant apie ” darbuotojo užimtumą” Beje, Amerikoje didžiosiose kompanijose buvo atliktas tyrimas, kurio metu nustatyta, kad nuotolinio darbo atveju darbuotojo produktyvumas vidutiniškai sumažėja 20-30 proc. Tai vyksta privačiose struktūrose. Viešajame sektoriuje šie skaičiai turėtų būti dar didesni.

  19. AvatarAnonimas (IP: 78.63.37.48)

   Miesto savivaldybėje, kaip ir visose valdiškose kontorose, reikėtų atlikti nepriklausomą auditą. Neabojoju, auditas pasiūlytų sumažinti mažiausiai 30 proc. etatų. Daugelis savivaldybės klerkų degradavę nebesusivokia, jog pavargsta ne nuo darbo, o nuo nedarbo ir nuobodžiavimo, pusę dienos žaisdami ar mirkdami kompiuteriuose, pliumpdamii kavą ir pletkindami, verkšlendami dėl neva mažų atlyginimų, užsiimdami kitais pašaliniais reikalais darbo metu. Permainos jiems yra didžiausias sukrėtimas ir, suprantama, baimę kelianti nežinomybė. Žinau ką rašau, teko dirbti ir visa tai matyti vienoje iš buvusių didžiausių LT valdiškų įmonių. P.S. : savo komentaru nebandau pateisinti dabartinės savivaldybės valdžios. Tokios, kaip V.Raugelė atrodo yra labiau karjeristės, nei specialistės.

   • AvatarJuze (IP: 78.62.148.140)

    Visiškai idiotiškas komentaras. 400 žmonių tokiam miestui daug? Kai 250 darbuotojų dirba socialinėje srityje bei aptarnauja švietimo įstaigas. Siūlyčiau nueiti padirbėti, o tada loti. Kažkada dirbau ir puikiai žinau krūvius ir neadekvatų atlyginimą pagal krūvį. Privačiam verslui nėra net ko lygintis (aišku jei nesi vadovas).

   • AvatarAnonimas (IP: 78.63.37.48)

    Juzė, nevadink kitų idiotais, jei galbūt juo(a) pats(i) esi. Pirma, savivaldybėje 480 darbuotojų. Antra, darbo užmokesčio mediana 2306 €, t.y. 1415 € į rankas. Jeigu savivaldybėje būtų tokie “milžiniški” krūviai už “labai varganą” atlyginimą, tuomet ten dirbantys nesilaikytų dantimis metų metus įsikabinę savo darbe. Apie tai, kad savivaldybėje rimtai dirbant, darbus galima apsidirbti per pusdienį, teko išgirsti ne iš vienų pirmųjų lūpų, t.y. iš tų , kurie į savivaldybę perėjo dirbti iš privataus sektoriaus. Atskirai imant, pedantui darboholikui darbo bus visada per daug.

   • AvatarAnonimui (IP: 78.62.148.140)

    Kažin kas iš verslo eina į savivaldybę dirbti? Vienetai tokių. Aš buvau padalinio vadovė. Alga į rankas po 6 metų darbo 1200 eurų. Mano darbuotoja pirmus trejus metus dirbo už 500 eurų. Dabar specialistų algos yra apie 1100 – 1300 eurų į rankas. Ar tai didelis atliginimas žmogui su aukštuoju išsilavinimu, kai minimali alga yra 730 eurų, o darbininkai gamyklose uždirba 1200? Palieku spręsti jums.
    Ir laikosi “isikibę” tik tie, kuriems iki pensijos keli metai liko. Kaita yra didelė. Ateina jaunas žmogus, padirba metus ar du ir neša kudašių.

  20. AvatarHoroskopas Vaidai (IP: 98.159.234.101)

   Pirmąjį metų pusmetį svarbu pasiruošti tam, kad gali kilti poreikis pakeisti darbo vietą ar veiklos sritį. Turite suprasti, kad kai kuriais momentais nepavyks išsiversti ir gali tekti sunaikinti kažką seno. Sunkumai gyvenime parodys Vandenio moteriai tikrąją jos stiprybę, o 2024-ieji labai pakeis jos požiūrį į save. Dėl to, kad sausio mėnesį Plutonas įžengs į Vandenio ženklą, gali tekti staiga pakeisti darbą ir išleisti dalį santaupų. Tokiais momentais svarbu įsiklausyti į save ir pabandyti galvoti apie sprendimų priėmimą. Vertėtų būti atsargiems bendraujant su kolegomis ar vadovybe: dėl ne vietoje ir ne laiku ištartų žodžių gali tekti atgailauti. Sutelkite dėmesį į savo sveikatą ir psichologinę būseną.
   Drakono metais visas tavo gyvenimas gali būti sunaikintas. Turite pasiruošti tam, kad niekas nebebus taip, kaip buvo. Bet tai gali baigtis dar geriau!

  21. AvatarKlaipėda (IP: 90.131.47.225)

   RAUGELĖ, turėtų būti atleista iš darbo,nes tai ką ji išdarinėja yra baisu. Vaitkus turi imtis priėmonių,šitaip toliau tęstis negali,nors ką stebėtis apgailėtina valdžia,tokios tiktiausiai neturėjome nuo nepriklauomybės laikų.

   • AvatarČia (IP: 86.100.137.239)

    tu, Petrošiau, ar tavo anoniminis nuskriaustasis ?

  22. AvatarTyla (IP: 78.153.199.11)

   O kodėl savivaldybė tyli? Spaudos konferenciją su vicemerės ir darbuotojų akistata padarytų – štai kur demokratija. Ar vėl užsakys straipsnius miesto laikraščiuose ir tuo bus baigta, pinigų tai pusė milijono numatė.

  23. AvatarBuvę bendradarbiai (IP: 5.62.20.56)

   Nieko naujo nepaviešinote, Vaida Žvikienė dabartinė Raugelė visada praktikavo tokį bendravimo stilių su pavaldiniais – psichologinį smurtą. Ar chamė ir mužikė gali būti vadove? Turbūt ne.
   Kaimo iš žmogaus neištrauksi, nesvarbu, kur jis begyventų. Pagal viską tokią vadovę turėtų pašalinti iš pareigų, bet vargu ar įvyks toks stebūklas.

   • AvatarDalia (IP: 90.131.46.65)

    O buvę bendradarbiai beraščiai. Reiškia pelnytai Vaida Raugelė jus auklėjo. Žodyje stebuklas nėra ū.

   • AvatarDaliai (IP: 188.69.31.255)

    Baikite kabinėtis prie ne esmės, gal ir padarė klaidelę, gal telefonas automatiškai į nesąmonę pakoregavo, juk tai nekeičia esmės. Kas dirbo su Žvikiene- Raugele tas žino, žmonės už galvos griebėsi, lai sužinojo, kad ji ateis į savivaldybę, nes žino koks tai supuvęs žmogus, tik dabar dar naglesnė pasidarė. Stebina, kaip žmonės iš policijos (meras, Dambrauskas) kaip yra rašoma, šito nemato, turėtų užuosti iš tolo kas per lapė, kurios dar niekas nepagavo.

   • AvatarStebuklas (IP: 90.131.34.51)

    Stebuklas rašomas be ū. Taip kad nežinia, kas beraštis. Pasitikrinkite.

  24. AvatarTuriu pasiūlymą "Atvira Klaipėda. Lt" (IP: 84.15.181.19)

   (IP: 90.131.41.152) Iš šio adreso liejasi nuolatinės pagyros Vaitkui ir jo kompanijai. Po kiekvieno straipsnio po 10 komentarų: susirašinėja su savimi, girdama ir vis dėkodama merui. Taigi, siūlau, po kiekvieno straipsnio riboti daugiau kaip 2 komentarus iš kiekvieno adreso, kitus -trinti. Taip būtų daug įdomiau, ir tų padėkų iš samdytų komentatorių irgi užtektų…O darbuotojų nuomone, situacija Savivaldybėje tikrai nekokia, labai daug kas skundžiasi Raugelės elgesiu.

   • AvatarKlaipėdietė (IP: 78.57.196.111)

    Visiškai pritariu! Ir aš stebiuosi šio IP adreso uoliu pagyrú rašymu valdantiesiems. Gal tikrai verta riboti komentarú skaičiú?

   • AvatarAnonimas (IP: 86.100.115.25)

    Sugrįžki, sugrįžki šaunūs tarybiniai laikai, kai tik išrinktieji galėjo pasireikšti. Sovietiniais, jei dešimt kartų pasisakė, tai lauktų … Kaip dabar nutildysite vaitkuvietį?

  25. AvatarKaip gerai , kad aš netikiu (IP: 90.135.46.26)

   nei vienu konservatoriaus Petrošiaus žodžiu . Anoniminis laiškas jam ? 🙂 Netikiu po pažadų ir KUL atidavimo SAM , dėl ” gėrio ” klaipėdiečiams pacientams . Kas pasikeitė per 1,5 metų ? Viskas tik blogyn . Valstybės valdyme – chaosas , cinizmas ir patyčios iš Lietuvos ir lietuvaičių , o rašo laišką dėl mobingo tam , kuris yra chaoso epicentre – seimo daugumoje ? Linkiu per visus būsimus rinkimus likti politiniame šiukšlyne . Klaipėda ne chaoso kėlėjams .

  26. AvatarPatarimas (IP: 193.148.19.45)

   Vidmantai, meskit lauk tas Raugeles ir Korsakes, nachren!

  27. AvatarRealybė (IP: 90.131.32.180)

   O gal reiktų pažiūrėti kiek administraciją palieka darbuotojų?
   Darbuotojams uždrausta bendrauti su spauda, žurnalistais, kitomis institucijomis, atsakyti apklausas, neišklausius vadovų instruktažo.
   Jei tokia puiki darbo vieta – kodėl darbuotojų kaita didelė?

  28. Avatar (IP: 86.100.177.79)

   Jaučiu merui pagalbos jau reikia.Turiu patarimą,o ir visai paprastą.Pasikonsultuoti su buvusiu vairuotoju Petrošiumi.Jis gabus, gerai stumia ant visų.Tvarką daro visoje Klaipėdoje,kaip savo mikruškėje,o jeigu pristigs išsamaus atsakymo,tada dar lukterkit,nes greitai Razbadausko patarėju taps buvęs sekretorius Vitkus.Įvairialypę ir išsamią info tikrai gausite kaip dirbti…gi puikus duetas konsultuos, tai konservatoriai plius laisvės partija.

  29. AvatarVaida, išeik! (IP: 185.244.212.186)

   Vaida, išeik!!!

  30. AvatarJoris (IP: 78.56.19.8)

   Panašu, Savivaldybėje neprastas terariumas 🙂 Imam spragėsius, o jūs tęskit tęskit 🙂

  31. AvatarMerui (IP: 185.185.132.107)

   Gerbiamas mere! Tai ne intrigos, o faktai ir labai labai gaila, kad Jus šito nesuprantate, kad jūsų pavaduotoja Vaida Raugelė savo elgesiu kenkia ir Jums.
   Kad vicemėre Jums pateikia ne savo idejas, pristatomas kaip savo, kad ji Jums teikia klaidingą informaciją ir kas yra labai liūdna – Jus visiškai nefiltruojate ką jį Jums pateikia, aklai tikite.
   Ar Jums yra žinoma, kad būtent ji neprileidžia prie jūsų darbuotojus, kuriems reikia tiesiog suderinti klausimus ir dirbti toliau. Ar Jus žinote, kad ji užsiima manipuliacijomis, nes gerai įvaldžiusi šitą meną seniai ir kad viskas kas surašyta yra TIESA.
   Mere, ar Jus pastebite, kad Jus dažnai kalbate Raugelės žodžiais? Nes darbuotojai su ja dalinasi savo pasiūlymais, o ji Jums pateikia kaip savo, o Jus po to aiškinate jiems jų pačių siūlymus. Tik niekas Jums nedrįsta pasakyti.
   Mere, atsibuskite, šitas žmogus yra klastingas ir Jus užkerėjęs. Vaida Raugelė – tai blogis. Visiems. Jei ne dabar, tai vėliau tai suprasite.

   • AvatarJūs savivaldybės darbuotojas ? Rimtai (IP: 90.131.41.152)

    tik tokio mąstymo personos dirba savivaldybėje ? Nesupratau , kaip galima nepatekti pas merą ? Bijoti pasakyti savo siūlymą ar nuomonę ? Kalbėkite atvirai ir baimės išnyks , o jūs ieškote ” kaltų ” ? Manau bėdą turite jūs .

   • AvatarIš kokios (IP: 86.100.137.239)

    ligoninės palatos rašote, gerbiamoji ? Ar tai tokios rašytojos siunčia skundus į seimą nevykėliui Petrošiui?

   • AvatarJuze (IP: 78.62.148.140)

    Na čia panaši situacija kaip su Rusija. Car charošy, bajari plachyje. O didžiausia blogybė iš tiesų yra caras. Ir kam tenka tiesiogiai susidurti, tie žino ką šita šobla kuria.

  32. AvatarTO IP: 90.131.41.152) (IP: 178.175.129.42)

   Gerbiamasis, Vaitkaus komandos graužikas/ė jau dirbate viršvalandžius, pailsėkite.
   Gal jus neparvarkite vienas/a stengdamas atkomentuoti visus komentarus – visu neužčiaupsite! Jau po 17 val eikite pailsėkite, praskikrapštykite ausis ir akis.

  33. AvatarŽiemos karui (IP: 78.61.189.152)

   tik nereikia. Kultūros skyraius vedėja atėjo į darbą “prisprogusi”? 0.2 promilės – tai niekai. Net vairuoti galima, Ir nieko nebūtų jeigu meras Vaitkus nebūtų raportavęs iš karto žurnalistams, ties sulėkė kaip musės, o po to jau aišku. Reputacija matai. O kad Smaguris toliau dirba po visų tų ‘remontų’ – nieko? Įdomu kas dirbs tame Kultūros skyriuje? Ir kas norės ten dirbti. O kad Dambrauskas savivaldybėje rusiškais “matais” varo- tai nieko? Nors tiesa – jis kitaip ir negali. Sunku žmogui tokioje kompanijoje. O kad Raugelė emocijų nelaiko ir rėkia ant pavaldinių – tai”naujoji Klaipėdos vadyba”? O Korsakės – atsakingos už kultūrą kalbos ? Na žinoma- čia anekdotas. Koroče, p****z, a ne?

   • AvatarTikrai nereikia ? (IP: 90.131.41.152)

    matyt visai valdžios buvo paleistos nuo ” nuotolinio darbo ” _____Pirmadienį kolegoms Klaipėdos savivaldybėje kilo įtarimų, kad Kultūros skyriui vadovaujanti Eglė Deltuvaitė gali būti neblaivi. Nuo valdininkės buvo jaučiamas alkoholio kvapas. Apie tai buvo informuoti savivaldybės vadovai. Šie nurodė per valandą prisistatyti gydymo įstaigoje ir atlikti kraujo tyrimą. Tyrimas parodė, kad valdininkė iš tiesų buvo neblaivi. Tačiau, koks girtumas nustatytas, nedetalizuojama. Tai esą bus galima paviešinti po tyrimo. ______ P.S. visai kukuuu ? Panašu buvo tokia palaida bala , kurios padorūs savivaldybės darbuotojai jau neapsikentė ! Dabar vėl aimanuoja nevykėliai ?

   • AvatarMArijus (IP: 86.100.166.79)

    Labai geras ir aiškus pavyzdys.

   • AvatarBaisu (IP: 217.117.31.8)

    Na tada Savivaldybėje baisu. Sena tiesa tokia- ,,toks tokį traukia”.

  34. AvatarDieta (IP: 188.69.31.255)

   Kad pagal vicemerės foto nepanašu, kad propaguotų sveiką gyvenseną , nors atsakinga už sveikatos sritį,
   matyt dažnai persivalgo ir sunkiai virškina, dėl to būna prastos nuotaikos.
   Rekomenduotina dietą.
   https://www.delfi.lt/gyvenimas/grozis_ir_sveikata/kopustu-dieta-per-10-dienu-10-kilogramu-67945432

   • AvatarO jūsų foto (IP: 90.131.41.152)

    kur ? Norėčiau pamatyti . Klaiku nuo chamizmo ir dar kaltina mobingu ? Lygis petrošinių .

  35. AvatarO man visai patiko , (IP: 90.131.41.152)

   nenorintys ar negebantys dirbti ANONIMINIU laišku kreipėsi į konservatorių Petrošių : gelbėkite ” verčia dirbti ir net ateiti į darbą 😀 tipo mobingas ? Vyksta apklausos , anoniminėje sudalyvauti panoro mažiau nei pusė ? Iš tų dar pusė nepatenkintų ? O ką tai reiškia ? Mano nuomone , jų mažuma 🙂 Ir tai yra puiku ! O anoniminiai pletkininkai – tinginiai turės keistis arba eiti paskui konservatorių Petrošių 🙂 Elementaru . _________Išanalizavus gautus jų atsakymus padaryta išvada, kad bendroji situacija dėl psichologinės atmosferos įstaigoje nėra pakankamai gera. ________P.S. nėra pakankamai gera ? Nei bloga , nei labai bloga ? 🙂 Sėkmės merui ir komandai . Pokyčiai turi būti ir jie vyksta . Puiku .

   • AvatarVaryk brolau troli varyk:) (IP: 78.61.189.152)

    Vaitkus – tai Klaipėdos jėga, švyturys, gelbėtojas, viltis ir laimė miestui kuris turi tokį vadovą. Ir viskas bus tik geriau – po liberaliųjų Grubliausko (Vaitkaus komandoje), Cesiulio (Vaitkaus komandoje), Taraškevičiaus (Vaitkaus komandoje), Makūno (Vaitkaus komandoje) ir kitų valdymo. Šizofrenija jūsų galvose ponai. Bet tu broli varyk toliau – finansavimą viešiesiems ryšiams padidino:) Atidirbk, koroče.

   • AvatarSkautų gatvė (IP: 139.177.147.101)

    Bet ir darbštus (i) tamista – matau kad turite konkretų užsakymą raugeles, korsakes beigi jų patroną vaitkų gint))) Suprantu – svarbus tamistos darbas ir sunkus – juk dabartinės Klaipėdos valdžia – labiausiai apgailėtina nuo Nepriklausomybės pradžios – kaip kokie impotentai – nori, bet negali, nemoka valdyti, o kai neišeina – belieka rėkt, keiktis ir kaltint kitus 😉

  36. AvatarŽiemos karui (IP: 78.61.18.79)

   Tyla todėl, kad miesto laikraščiai yra nupirkti savivaldybės ir savivaldybė yra turinio užsakovė. O kokia vicemerė bebūtų taip elgtis ji neturi teisės, subordinacija privaloma! Vena vicemerė nieko neismananti, net elementarių dalykų, mužikė, o kita pikta kerštinga ir klastinga boba. Mero situacija nepavydėtina tik jis ar supranta kas ji supa…retorinis klausimas.

   • AvatarO jūs kas ? (IP: 90.131.41.152)

    Pletkininkas/ pletkininkė nevykėlis nesugebantis dirbti ? Jūs įžeidinėjate dirbančius žmones ir net nesuvokiate ? Jooo….jūs toks nevykėlis kuris net nežino ką spausdina kiti Klaipėdos dienraščiai ? Vėl kaltinate kitus , dabar ” nupirkimu ” ? Oho ho ho …bėdų panašu turite jūs ….

  37. AvatarRūpestis (IP: 84.15.249.7)

   Tikrai padėtis mieste yra bloga . To dar nebuvo- ‘sukilo’ savivaldybės tarnautojai..Keista , kad 30 m. demokratijos,be Kom. Partijos komiteto komandos valdymo , bet pilni baimės… Visada savivaldybėje buvo MOBINGAS.. . Šis kartas ,šiuo metu tai gali būti susiję su mero Grubliausko, administratoriaus Neniškio ir dar anksčiau vadovavusių darbuotojų tinginystės, nesugebėjimo atlikti pareigų toleravimas. Arba tarnauti liberalams daugiausia arba kitiems arba būsi niekas…. Meras Vaitkus ne naujokas Dabar jo geriems norams, gal ir nuoširdiems miestui, beveik nėra šansų laimėti. Per daug degradavo savivaldybė, 460 darbuotojų….. Be to, meras vėl paliko, ypač Taryboje visokius “senus’ komiteto vadovus , ko gero savo draugus……. O vicemerai visiškos,-i profanės,-ai…. Kodėl meras jau būdamas sav. Tarybos nariu ir žinojo, kad nefunkcionuoja Architektūros, Paveldo, Sveikatos, Kultūros, Švietimo skyriai? Ten daug korupcinio “kvapo”? kodėl nesiėmė iš jų reikalauti atlikti pareigas? Dabar, A.Vaitkui iš šito jovalo išbristi bus sunku. Klaipėdai gręsia “bankrotas. Dėkokite tiems kas rinko ir laikė 12 m. “kultūristą” Knngą…

  38. AvatarKas atsitiko ? Konservatoriui Petrošiui (IP: 90.131.41.152)

   fantazijos trūkumas ? Scenarijus kartojamas ? KUL ,prieš sujungimą, taip pat vyko kaltinimai mobingu ? Kaip pigu , tik panašu konservatorius kitaip nemoka ?

  39. AvatarAntanas (IP: 90.138.228.66)

   Tai kai tokios partijos atstovė tai ir elgiasi mužikiškai. Jokio pateisinimo tokiam kaimietiškam elgesiui, užimant tokias pareigas. Nesusivaldai – von sniego kast į gatves

  40. AvatarDėl Vicemerės (IP: 165.231.182.20)

   V.Raugelės nuolatinis rėkimas ir žeminimas, blogos nuotaikos išliejimas, kažink kodėl?kodėl vicemerės bloga nuotaika? Ar ne dėl vyro Sauliaus neištikimybių, juk tiek gražių moterų dirba ligoninėje. Jos turi kuo pasidalinti.

  41. AvatarMan labiausiai (IP: 90.131.41.152)

   abejonių dėl patikimumo kelia kreipimasis į seimo narį konservatorių Petrošių 🙂 Nenorintys, negebantys dirbti ieško užtarimo tarp konservatorių ? Jooooo…..Komentuoti nėra ką . Dar kartą pasidžiaugiau , kad Petrošius rinkimus pralaimėjo ……Dirbti reikia , o ne intrigas regzti . Meras su komanda grįžo į Liepų gatvę ir valdininkai susinervino ? Kiek pamenu tik išrinktas meru Vaitkus sakė , kad dirbs šalia darbuotojų , nes esant reikalui galėtų iš karto reaguoti ar gauti atsakymą 🙂 Buvęs dirbo Rotušėje , nei jam rūpėjo kaip vyksta darbas , nei jis kam rūpėjo . Neveltui sakoma ” nauja šluota naujai šluoja ” . Nesugebantys dirbti gali būti iššluoti . Taip ir turėtų būti .

  42. AvatarMarija (IP: 84.15.188.130)

   Man visiškai aišku, kad pagaliau kažkas juos verčia dirbti… Aišku jiems nepatinka, gi ne to atėjo…

  43. AvatarMa (IP: 188.69.79.51)

   Kiek man teko susidurti gyvai- tai ten dalį darbuotojų tiesiog reikia atleisti. Kituose kabinetuose net kvapas yra…

  44. AvatarMArijus (IP: 86.100.166.79)

   Tinginiai suprato, kad reiks dirbti arba teks naujo tinginio darbo ieškoti 🙂

   • AvatarŽiemos karas? (IP: 78.62.147.40)

    Keista situacija. Kad valdininkai dešimtmečiais “plušėję” merijoje taip ir liko Valdinibko, o ne Tarnautojo mentaliteto. Buvo tinginiai, pamėgę “nuotolio” darbą.. O vicemerė Vaida juk ne naujokė savivaldybėje. Bet gal žmogui būdinga po pakartotinio pavardės, partijos, santuokos partnerio keitimo, keisti ir charakterį??? Gaila , kad rašinyje nepaminėta( gal specialiai?), kad buvusi Kultūros skyriaus vedėja Eglė Deltuvaitė PAREIŠKIMĄ išeiti parašė tik po to,kad buvo nustatyta, jog įdarbą atėjo, liaudiškai sakant,”prisprogusi’… O tai daug ką pasako. Įdomu, kad mūsų miesto dienraščiuose kažkokia tyla šiuo klausimu.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt