P0

Transportas

Gedminų gatvėje – daugiau automobilių statymo vietų (11)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2024-01-29


Po gyventojų nepasitenkino dėl to, jog pastačius naująjį „Norfos” prekybos centrą (PC) sumažėjo Gedminų g. gyvenančių žmonių automobiliams skirtų statymo vietų, vyko ir bendri gyventojų bei politikų susitikimai, ir nestokota pažadų minėtą problemą išspręsti.

Palmiros Mart nuotr.

Panašu, jog šį kartą politikai neapsimelavo – apie tai savo socialinio tinklo paskyroje praneša Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus.

„Nuo šiol Gedminų gatvės ir Statybininkų prospekto gyventojai automobilius nakčiai gali palikti prekybos centro aikštelėje už minimalų mokestį. Dėkoju „Norfa mažmena“ vadovui Dainiui Dunduliui, su kuriuo asmeniškai teko bendrauti siekiant, kad gyventojams būtų sudarytos sąlygos laikyti savo automobilius ir klaipėdiečiai patirtų mažiau nepatogumų dėl parkavimo vietų trūkumo”, – rašo A. Vaitkus.

Kartu miesto vadovas viliasi, jog šis pavyzdys paskatins ir kitus PC valdytojus atverti savo aikšteles gyventojams – esą dėl to miesto politikai tęsia derybas su kitų prekybos centrų atstovais.

„Savivaldybė taip pat tęsia darbus ir planuoja naujų parkavimo vietų įrengimą. Pernai įrengėme 500 vietų, o šiais metais planuojame kelis kartus daugiau!” – optimizmo nestokoja meras.

INFORMACIJA

A. Vaitkus kartu su kitais miesto savivaldybės administracijos atstovais praėjusią savaitę dalyvavo dar viename panašiame susitikime su pietinės miesto dalies – Mogiliovo, Vaidaugų, Bandužių, Kuncų g., Jūrininkų pr. gyventojais, kur irgi buvo aptariamos jau šio mikrorajono parkavimo vietų problemos.

Meras pažadėjo, jog bus įrengtos parkavimo vietos nuo Jūrininkų pr. ir Šilutės p. sankryžos iki Jūrininkų pr. ir Vingio g. sankryžos. Taip pat planuojama įrengti papildomų parkavimo vietų kiemuose.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2024-01-29

  11 komentarai “Gedminų gatvėje – daugiau automobilių statymo vietų”

  1. AvatarPiaras, ir tiek žinių (IP: 85.232.138.203)

   O kodėl nėra nemokamo laiko? 10 ct už naktinę valandą yra per daug. Būtų 2 ct, velniai nematė, iškentėtume, bet 10 ct yra per daug, nes per mėnesį susidaro 32 € vien už naktines valandas. Dar daugiau, žmogus iš darbo ar kokių reikalų paprastai grįžta apie 18 val, tai tegu ponas Dundulis paaiškina, kur tam žmogeliui kišti mašiną iki 22 val? O savaitgalį, kai niekur važiuoti nereikia, kur laikyti transporto priemonę, gal į balkoną neštis?

  2. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.120)

   Vaitkus taiso ankstesnių veikėjų klaidas, juk ne Vaitkus prakišo gyventojų auto statymo vietas, buvusieji galimai pasišildė iš Norfos už vietą, bent taip žmonės galvoja, o už galvojimą nebaudžia. Šaunuolis meras, rūpinasi gyventojų gerove.

  3. AvatarBemoksli, gal pavyks suvokti (IP: 83.179.99.168)

   Jakų žiedo rekonstrukcija pradėta 2009 ! Valstybės valdymo daugumoje konservatoriai , liberalai ir tie, ” artistai ” valinskiniai _______Vasario 20 dieną, pradedama Klaipėdos Jakų žiedinės sankryžos rekonstrukcija. Tarptautiniam IXB transporto koridoriui priklausanti sankryža, kuria vyksta intensyvus keleivinio ir krovininio transporto eismas, BUS REKONSTRUOJAMA VALSTYBĖS IR Europos Sąjungos sanglaudos fondo LĖŠOMIS . Bendra darbų vertė siekia 99,753 mln. Lt, suteikiama ES parama – 35,768 mln. Lt.

  4. AvatarMonkės buznis (IP: 84.15.183.34)

   Tai koks čia susitarimas, jei vis vien reikės gyventojui mokėti? Paskaičiukim, kokia suma susidarys per mėnesį, o per metus?

   • AvatarFui... (IP: 83.179.99.168)

    Privačioje teritorijoje gyventojams leidžia laikyti ! PRIVAČIOJE ! Toje, kurią atidavė buvę miesto valdyme ! Liberalieji ir kuriems bei konservatoriams buvo visiškai vistiek kur jums laikyti auto . Nenorite mokėti, nestatytkite . O aš dėkoju ir merui Vaitkui, ir Norfos savininkui už supratimą .

  5. AvatarGeriau (IP: 88.119.41.104)

   Jaku žiedu užsimtu,vietoj nesamoniu.

   • Avatartam geriau (IP: 78.56.19.8)

    O kaip Klaipėdos miesto savivaldybė su Jakų žiedu susijusi? Privalo rūpintis visos Lietuvos infrastruktūra? Bet kai kurių bukumas jau nebestebina.

   • Avatar:) (IP: 83.179.99.168)

    Jei koks bukas, tai būtinai prieš merą Vaitkų . Man jau akivaizdus faktas. Klaipėdoje Jakų žiedas kur ? 🙂

   • AvatarTo :) (IP: 88.119.41.104)

    Abiem bukiems,visu pirma , be Jaku žiedo šiandien Klaipeda jau nebe Klaipeda.O antra tai jau ir tavo taip mylimas Vaitkus irgi pabego iš Klaipedos.

   • AvatarBukagalvi, (IP: 83.179.99.168)

    Visiškai nesusigaudai už kokią teritoriją ” atsako ” Klaipėdos meras ? Kodėl neprašai , kad tavo mylimi valstybės valdytojai konservatoriai su liberaliais pasirūpintų Jakų žiedo remontu ? Klaipėdiečiai turi daug reikalų, kuriems reikia miesto biudžeto . O meras prašo eurų, bukagalvi ? Visai bukas ? Fui… Miestiečiams daugiau vietų automobiliams – nesąmonė ? !!! Jakų žiedas svarbiau ! ? Išsiskalauk galvą …..

   • AvatarBukagalvei (IP: 88.119.41.104)

    Nuolatine klijentura isgerk tablete ,nes tau jau galvos skalavimas nepades.Susirask normalu darba o ne čia šuda malk kasdien .

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt